Sponsorlu Bağlantılar

Gmail mesajları nasıl pdf çevrilir

299 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda gmail de gelen mailleri pdf olarak kayıt etme konusunda sizlerde bu makalemizde destek vereceğiz.

Gelen e-postaları okuduktan sonra elinizde bir belgenin olmasını, yazışma örneği yazıcıdan daha sonra çıktık olarak almak, dosyalamak için gmail mailleri pdf olarak kayıt etmeniz gerekebilir. Bunun için bir profesyonel olmanıza gerek yoktur. Sadece nerede ne yapacağınızı bilmeniz yeterlidir.

Daha önceki konularımızda word dosyaları pdf olarak nasıl kayıt edilir bunu sizlere aktarmıştık. Bu konumuzda ise gmail mesajları pdf dosyası olarak kayıt etmek için bilgilerimizi aktaracağız.

Bu işlem için sadece yazdırma butonu ile bu işi yapmanız çok kolaydır. Hemen şimdi bu işlemin nasıl yapılacağını görelim.

GMAİL MESAJLARI PDF YE DÖNÜŞTÜRME

İletileri pdf ye dönüştürmek için gelen maili açıyoruz. Ardından okunan bu maili yazdırma seçeneğini kullanıyoruz.

Yazdırmak istediğiniz mesajın içinde yazıcı simgesi görünecektir. Bu simge yazdırma seçeneğidir. Yazdırmak istediğiniz mail için bu butona bastığınızda size yazıcı seçenekleri için bir pencere açılacaktır.

Yukarıda bilgisayarda tanımlı yazıları ve pdf olarak kaydet butonu göreceksiniz. Bu mesajları buradan arık bilgisayarımıza gmail iletileri pdf çevirme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Gelen mailleri pdf olarak kayıt ederek bilgisayarınızda arşivleme imkânı bulabilirsiniz.

Tavsiye Yazı; Çalınan Gmail hesabını geri alma

Bu konumuzda Gmail mesajlarını pdf olarak kaydetme işleminin nasıl yapılacağına, dar bilgiler vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın