Sponsorlu Bağlantılar

skype hesabı nasıl açılır ?

2.524 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Messenger yerini alan Skype oldukça yaygın olarak mobil cihazlarda ve bilgisayarlarda kullanılmaktadır. Yaygın olarak kullanılan skype hesabı nasıl açılır? bu konuda geçte olsa yazma kararı verdim bu işe yeni başlayanlar acemi olanlar için kolay bir anlatım ile yeni bir hesabın nasıl oluşturulacağı hakkında bilgi aktaracağım.

windows-skype

Skype Hesap Oluşturma ?

Skype’de yeni bir hesap açmak için iki farklı yolla hesap açabiliyorsunuz. Telefon Numarası ve e-posta adresini kullanarak hesap açabilirsiniz. “https://www.skype.com/tr/” adresi giriş yapın ve oturumu aç ve kaydolun kısımından yeni hesap oluşturmak için basın.

skype hesabı nasıl açılır

 

Türkiye ve dışında iseniz Ülke kodunu bulunduğunuz ülke’ye göre seçiniz. Telefon numarası ve parola oluşturarak kolay bir şekilde yeni bir hesap açabiliyorsunuz. Bunun dışında e-posta ( mail ) adresiniz ile yeni hesap için “Bunun yerine e-postanızı kullanın” butonu seçeceksiniz.

skype hesabı e-posta adresi ile açma

mail adresiniz var ise “birisi@example.com” adresine yazın ve Parola oluşturun kısmına şifre yazın ve ileri kısmına basınız. eğer mail adresiniz yoksa “yeni bir e-posta adresi alın” kısmından kendinize bir mail adresi oluşturabilirsiniz.

skype hesabını oluşturma

kullandığınız mail adresini kullanarak mail adresinizi girin , şifre oluşturun karakter ve rakamlardan oluşan password girerek ileri butonu kullan diğer sekme yukarıda olduğu gibi Ad ve Soyadı girin ve İleri butonu kullanın ve ardından girmiş olduğunuz mail adresine bir kod gönderilecektir.

skype e-posta doğrulama

 

girdiğiniz mail adresine bir doğrulama kodu gelecektir. Güvenlik kodunu skype hesabı açarken pencerede kodu girin yazan yere giriniz.

skype hesap nasıl açılır1

Bu işlemi yaptıktan sonra artık yeni bir skype adresi açmış oluyorsunuz bundan sonra masaüstü bilgisayar , tablet veya akıllı telefonlarınız da yüklü olan skype uygulamalarını bu hesabınız ile açarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Sesli arama , Görüntülü Arama , anlık mesajlarını kullanarak uzaktaki yakınlarınız ile yazışmalarınızı yapabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

sykpe adresi , sykpe adresi oluşturma , sykpe iphone , sykpe ipad , sykpe android , sykpe hesabı nasıl açılır , sykpe yeni hesap açma , sykpe adresi açma , sykpe kullanıcı oluşturma , sykpe kayıt ol , sykpe nasıl kayıt olunur , sykpe kayıt etme , sykpe telefon numarası ile kayıt olma  ,sykpe cep telefonu ile kayıt olma , skype hesabı açma resimli anlatım , skype account oluşturma , skype new account , mobil skype

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın