Sponsorlu Bağlantılar

Skype Durumu Göre Zil Tonu Nasıl Değiştirilir?

724 views
Sponsorlu Bağlantılar

Skype’de kapanma veya oturum açma , çevir sesi ,zil sesi , meşgul sesi , beklemeye al , bir kişi çevrim dışı olduğunda veya buna benzer bir çok Skype eyleminde zil seslerini Skype nin default olarak gelen tonları dışında başka zil tonlarına veya isteğe göre wav uzantılı herhangi bir zil sesi ile değiştirebilirsiniz.

Bu konu Başlığı dışında dediğim gibi istediğiniz kişiselleştirme ile Zil tonlarını atayabilirsiniz. Skype Başlatalım ve uygulamamızı açalım.

Araçlar >> Seçenekler

Skype Zil Tonu Değiştirme

 

Sol Kenar’da Bulunan Sesler Kısmını Seçiyoruz , Şimdi Gördüğünüz gibi sağ tarafta Yapılan Eylemler ile ilgili bir pencere açıldı . Bu kısımda Hangi Durum için zil tonu seçmek istiyor iseniz üzerine geliyoruz. ve bir kere faremiz ile dokunuyoruz.

Mevcut olan Zil sesini “ Bu sesi oynat ” Yazan yere bastığınızda mevcut olan ton sesini duyacaksınız. Peki Bu sesi değiştirmek için ne yapmanız gerekecek ?

skype Zil Sesi Nasıl Değişir

 

Hemen Seçtiğiniz durum için ” Hangi Sesi Oynatacağını Seç ” Bölümünden Bu durum için Bir ses tonu atayabilirsiniz.

Peki Beğenmediniz Bu tonları başka bir zil tonu nasıl atayacağım ? Bunun için “Özel Seslerim” yazan yere giriyoruz. Onun yanında Sesleri Al yazan Yere bastığınızda bir pencere açılacak burada wav Dosyası olmak şartı ile daha önceden ayarlamış olduğunuz bir Tonu seçerek atayabilirsiniz. Burada Yalnız Maximum Ses tonu 1.5Mb olacaktır.

Skype Zil Sesi Nasıl Değişir Video Anlatım ;

Online Müzik Convert Edici Güzel Bir Site işinizi Görebilir “http://online-audio-converter.com/tr/”  mp3 ve diğer müzik dosyalarınızı wav uzantısına rahatlıkla çevirebilirsiniz.

Google Arama Tags & Etiket ;

skype zil sesi nasıl değişir , Zil sesi Atama , Melodi Değiştirme , skype ton sesi nasıl değişir , ton sesi ataması , skype ses değiştirme , arama sesi , oturum açma sesi , oturum kapama sesi , skype hata sesi , skype cevapsız çağrı sesi , skype meşgul sesi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın