Sponsorlu Bağlantılar

{ Güncel } flash animasyon bilgisayar nasıl kayıt edilir?

735 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet’de izlediğiniz Flash Animasyonları bilgisayarınıza indirip tekrar tekrar izlemek ve arşivinizde bulundurmak mı istiyorsunuz ?

Bunun için Programsız herhangi bir üçüncü parti yazılım kullanmadan bu flash animasyonları bilgisayarımıza nasıl kayıt ederiz bunun hakkında hemen anlatmaya geçelim.

ilk önce denemelik güzel bir Site ismi vereyim site burada herhangi bir flash animasyonu açarak sonuna kadar izleyiniz. Diğer animasyonları da aynısını yapacağız sonuna kadar izleyelim ve bitmesini bekleyelim. Bu sitemizin adı Google aratırsanız Happy Tree Friends veya direk olarak http://mondomedia.com/ adresinden de ulaşabilirsiniz.

Animasyonu izledik ve şimdi geldi adımları izlemeye ilk önce Gizli Dosyaları Göster bölümünü aktif edeceğiz yani Bilgisayarımızda gizli dosyaları nasıl aktif edeceğimizi aşağıdaki video size yardımcı olacaktır.

Bilgisayardaki Sistem Dosyaları olmak üzere gizli dosyaları aktif ettik şimdi adımlarımızı takip edelim.

C:\Users\kullanıcıadınız\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files veya diğer adım İnternet Explorer Açınız >> Ayarlar >> İnternet Seçenekleri >> Genel >> Ayarlar >> Dosyaları Görüntüle adımlarından Temporary Internet Files klasörüne ulaşabilirsiniz.

Burada F3 tuşuna basarak arama yeri penceresi açılacak ve swf yazarak size swf dosyalarını görüntüleyecek sizin yapmanız gereken flash dosyasının ismini biliyor iseniz onu bulun veya tek tek kontrol ederek hangisi olduğunu bulduğunuz swf flash doyasını başka bir dosya taşıyarak bundan sonra izlemeniz olacaktır.

Google Arama Tags & Etiketler ;

flash animasyon nasıl bilgisayara indirilir , flash oyun indir , flash animasyonları indir , programsız flash animasyon indir , nasıl , nasıl yapılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın