Sponsorlu Bağlantılar

Skype’de Kişiler Nasıl Yedeklenir?

944 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Live Mesennger görevini Skype devretmesinden sonra Skype’nin popülerliği dahada artı, Kullanmış olduğumuzSkypede kişi yedekleme  sorusuna bir cevap aramaktayız. Bende Bilmeyenler için bunu nasıl yapacağımızdan bahsedeceğim.

Skype Ana Penceremizin üzerindeyken  Kişiler > Gelişmiş > Kişileri Dosyaya Yedekle  Sekmesine giriyoruz ve skype kişi yedeklemesi buradan gerçekleştiriyoruz. 

Daha sonra Açılan pencere de Nereye kayıt edeceğimizi ve kayıt için isim belirterek Skype Kişileri Nasıl Kayıt Ederiz? Yedekleme Nasıl Yapılır? sorusuna bu şekilde cevap verebilirsiniz. Skype Kullanıcı kayıt etme uzantısı vcf uzantısıdır. bu kayıt edeceğiniz kişi listesini isim vererek vcf uzantılı dosya ile kayıt edebilirsiniz.

Skypede Kişi Nasıl Yedeklenir?


skype’de kayıtlı kişileri yedekleme için yukarıda verdiğimiz video ile aktarabiliriz veya Backup alabiliriz. Skype Kişi Aktarma konusunda sizlerde soracağınız soruları yorum bölümünden iletebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın