Sponsorlu Bağlantılar

skype de engelleme nasıl anlaşılır

8.850 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, değerli ademocut.com takipçileri bu yazımızda sizlere skype de engellendiğini nasıl anlarsın konusunda sizlerden soru-cevap sayfamıza gönderdiğiniz sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Eskiler hatırlar ki msn mesengger vardı bu uygulama Microsoft tarafından Skype nin satın alınmasıyla tamamen Skype üzerinde yoğunlaştı ve msn mesengger tarihin tozlu raflarına kaldırıldı.

Anlık mesajlaşma programı olan bilgisayarda kullandığımız gibi akıllı telefonlarda da kullanılan bu uygulamada her zaman olduğu gibi yine merak edilen soruların başında Skype de engelli miyim, engellendim mi gibi sorular hemen akıllara gelmektedir.

SKYPE DE ENGELLENDİĞİMİ NASIL ANLARIM

Skype de karşı tarafla kontak kurabilmek, iletişim, mesaj gönderebilmek için ilk önce bir arkadaşlık isteği atarsınız. Bu istek kabul gördüğünde kullanıcı ile mesaj alışverişi gerçekleştirebilirsiniz. Bu istek askıda kalabilir, isteğinizi kabul etmeden bekleyebilir.

Fakat sürekli mesajlaştığınız biriyle zamanla kişiye gönderdiğiniz mesajlar açılmış mı? Sizi engelledi mi gibi sorular için kafa karıştırıcı düşünceler olabilir. Bizde sizlere aşağıda vereceğimiz küçük ipuçları ile Skype de engellendim mi sorularına cevap verelim.

  • Daha önceden mesajlaştığınız kişinin üzerine fareyi getirerek şu şekilde bir yazı alırsanız sizi engellemiş, silmiş olabilir. Mesajda “bu kullanıcı kendi ayrıntılarını henüz paylaşmadı” görebilirsiniz.
  • Engellendiğiniz kişiyi Skype üzerinden ara engellendiyseniz çevrim dışı yazısını ve nedeni bilinmiyor şeklinde bir yazı görebilirsiniz.
  • Karşı tarafa mesaj atın, mesaj attığınız da kişisel hiçbir bildirim görünmüyorsa sizi engellemiş, arkadaşlık listesinden çıkarmış olabilmektedir.

Yukarıda verdiğimiz ipuçlarında saten karşı tarafa bir mesaj attığınız ve size geri dönüş yapmadığında bir sorunun olduğu bellidir. Sizi engellemiş veya arkadaşlıktan silmiştir.

Bu konumuzda Skype de karşı tarafın beni sildiğini nasıl anlarım veya engellendiği mi nasıl anlarım konusunda sorulara cevaplar vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı sizlerin de ipuçlarınızı sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın