Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Arkadaş Sınırı Nedir?

1.032 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Facebook arkadaş sınırı konusunda takipçilerimize ve bu konuda arama yaparak sitemizi ziyaret eden kullanıcılara bilgi vermeye çalışacağız.

Eğer popüler bir Facebook hesabınız var veya arkadaş olarak hesabınızda kullanıcıları ekliyorsanız bir sınıra takılabilirsiniz. Size bu konuda bir uyarı bildirimi karşınıza çıkabilir bu uyarıda “Facebook arkadaş sınırına ulaştın” ile karşılaşabilirsiniz.

FACEBOOK ARKADAŞ EKLEME SINIRI NEDİR

Facebook da arkadaş ekleme kotası 5000 kişi ile belirlenmiştir. Bu sayıya ulaştığınızda arkadaş sınırına ulaştın mesajı alırsınız. Sınırları aşmak istiyorsunuz peki ne yapabilirsiniz? Bu sayıyı artırmanın bir yolu var mıdır?

Kullanıcı hesabınızda “abonelik” butonu aktif ederek hayranlarınız, sizi takip etmek isteyen kişiler sizi arkadaş olmadan sizin bildirimlerinizi takip etmek için “ABONE” olabilirler.

Tavsiye Yazı; facebook abone butonu nasıl aktif edilir?

Eğer kullanıcı sayınız oldukça fazla ise kendinize bir hayran sayfası oluşturabilir ve bu sayfayı takip etmeyi isteyebilirsiniz.

Arkadaş ekleme işlemi tamamen organik olmalıdır. Arkadaş ekleme için kullanılan üçüncü parti programlar, beğeni kasma programları kullanmayınız Facebook filtrelerine takıldığınız da hesabınız askıya alınır veya kapatılabilir.

Bunun dışında bazı kullanıcılar Facebook arkadaş ekleme sınırı kaldırma konusunda kötü amaçlı sitelerden dolayı hesaplarının çalındığı konusunda geri bildirimler gelmektedir. Böyle bir şeyin olmadığını buradan belirtelim.

Facebook arkadaş ekleme sınırı 10000 olarak ifade eden siteler ve kullanıcılara itibar etmeyiniz. Konu başında dediğimiz gibi arkadaş ekleme sınırı 5000 kişidir.  

FACEBOOK GÜNLÜK ARKADAŞ EKLEME SINIRI

Her şeyde olduğu gibi Facebook arkadaş ekleme sınırında günlük kaç kişi ekleyebilirsiniz? Eğer sık sık kullanıcı ekliyorsanız veya eklemeyi düşünüyorsanız Facebook günlük arkadaş ekleme sınırı 80 ~ 90 kişi arasında ekleme yapınız.

Bu limitleri aşarsanız Facebook tarafından spam yiyebilirsiniz. Hesabınız askıya alınabilir. Bu nedenle arkadaş ekleme limitleri göz ardı etmeden dikkat etmek gerekmektedir.

Bu konumuzda Facebook arkadaş ekleme limiti kaç, ne kadar, sınırı konusunda sizin de soracağınız soruları sayfamızın altında bize gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın