Sponsorlu Bağlantılar

Skype bölünmüş sohbet özelliği kapatma

338 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda yeni güncelleme alan Skype de bölünmüş sohbet penceresini iptal etme, kapatma konusunda bu işlemin nasıl yapılacağına dair sizlere bilgiler vermeye çalışacağız.

Yakın zamanda güncelleme gelen Skype de yeni özelliği kullanmak için onayladığınızda size kişiler arasında farklı bir sohbet penceresi açılacaktır. Aslında buraya kadar bir şey yokmuş gibi görünüyor fakat her zaman yeni özelliklerde bir sorun yaşanıyor olmasını dikkat ederseniz burada sorun gönderdiğiniz mesajları göremiyorsunuz.

Bu mesajları sonradan görüyor olmanız ne yazdığınızı göremediğiniz için sorun teşkil etmektedir. Şimdi bu Skype bölünmüş sohbet özelliği nasıl kapatılır bizde bunu sizlere anlatacağız.

SKYPE BÖLÜNMÜŞ SOHBETLERİ GERİ ESKİ HALİNE ALMA

Yeni gelen bu özelliği kullanmak istemiyor eski Skype’yi kullanmak isteyenler için aslında bu işlem oldukça kolaydır.

Bölünmüş görünüm modu kapatmak, devre dışı bırakmak için Skype ana menüye geliyoruz. Buradan aşağıda örnek resimli anlatım ile kolaylıkla sizde yapabilirsiniz.

Yukarıda örnek resimde görüldüğü gibi 1 numaralı görünen üç noktalı Ayarlar kısmına giriyoruz ve 2 numaralı işaretli alanda “bölünmüş görünüm modunu devre dışı bırak” sekmesini işaretlediğinizde ayrılmış sohbet pencereyi kapatarak eski arayüzü kullanabilirsiniz.

Bu şekilde ayrılmış görünümü kullanamayan kullanıcılar için bu özelliği iptal edilebilmektedir. Yeni güncellemeler ile bazı hatalar, sorunlar bu şekilde düzenleyecektir.

Bu konumuzda Skype de bölünmüş konuşma penceresini iptal edip eski haline geri alma işleminin nasıl yapılacağını sizlere anlatmaya çalıştık.

Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer tüm konularda aldığınız hatalar, problemler için bilgisayarcıya soru sor sayfasından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın