Sponsorlu Bağlantılar

site altında emoji ( smiley ) oylama eklenti

956 views
Sponsorlu Bağlantılar

WordPress web tabanlı bir siteye sahipseniz sizin için güzel bir haber var.! Sayfanızda paylaştığınız konular altında oylama, puanlama kullanmayı düşünüyorsanız ya da farklı bir sayfa altı oylama kullanıyorsanız emoji oylama eklentisi arayanlar için bir eklenti sunacağız.

Paylaştığınız konulara okurlar tarafından, emoji ile tepki vermeyi istiyorsanız, sitenize kuracağınız eklenti ile bu işe yapabilirsiniz. Kullanıcıların paylaşımı değerlendirmesi kullanıcılar eklentiler kullanabilirsiniz.

Emoji Oylama Eklentisi ;

  • İlk eklenti “https://tr.wordpress.org/plugins/fl3r-feelbox/ adresi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sitenizde duygusal geri bildirimler için kullanabileceğiniz bir eklentidir.

Yukarıda eklentimiz ile hangi emoji, smiley yüzlerini kullanarak tepki verileceğini göstermektedir. Sizde bu eklenti wordpress tabanlı sayfanıza kurarak yapabilirsiniz.

  • Diğer bir emoji değerlendirme eklentisi olarak kullanabileceğimiz plugins ise “https://tr.wordpress.org/plugins/dw-reactions/ adresi üzerinden erişebilirsiniz. Bu adres üzerinden sayfanıza emoji tepki eklentisi kurulumu yaparak kullanın.

İçerik değerlendirme eklentisi olarak yukarıda verdiğimiz iki eklenti oldukça başarılı işe yarar bir eklentidir.  Paylaşımlarınıza renk gelecek, görselliği olan bu eklentiler sayesinde paylaşım yaptığınız içeriklerin ne kadar başarılı olduğunu ayrıca bu emoji değerlendirme eklentisi ile konularınızı değerlendirmesini yapacaksınız.

Sistemi yormadan çalışan bu eklentiler paylaşımlar altında  düzenleme panelinde ayarlarını yaparak kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın