Sponsorlu Bağlantılar

Şirket { Firma } için Gmail Nasıl Alınır?

754 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sahip olduğunuz şirketinize , firmanıza ait websitesi’nin mail adresini almak çoğu zaman domain ( alan adı ) sağlayıcıları tarafından ücretli olarak verilir veya size bir info@şirketinizadi.com gibi “info@ademocut.com” gibi bir mail adresi vererek savuştururlar  işte burada gmail şirketlere bir güzellik yaparak mail adresleri vermektedir. Örnek verecek olursak şirketinizde pazarlama , muhasebe , sipariş gibi departmanlar var sizde bunlara ayrı ayrı mail adresi ile yönetmek istiyorsunuz. Bunun için ayrı ayrı mail adresleri alarak birimlerinizi ayırabilirsiniz.

satis@sirketismi.com veya muhasebe@sirketismi.com gibi birimlere ayrı mail adresi alarak biraz daha netlik kazandırmak isteye bilirsiniz. işte tamda burada Gmail Profesyonel mail hizmete giriyor.

https://www.google.com.tr/intx/tr/work/apps/business/products/gmail/ Adresinden Şirket Uzantısı ile mail adresi alabiliyorsunuz. IOS ve Android işlemci üzerinden bile yönetebileceğiniz mail adresiniz ile müşteri hizmetiniz daha hızlı olacaktır.

Microsoft Outlook ve diğer mail servisleri ile uyumlu çalışan size 30 GB kapasiteli depolama hizmeti veren bir özel e-posta servisidir. Aylık kullanıcı ücreti olarak 5$ ile 10$ arasında ücretlendirme ile servis vermektedir. Hangoust ile doğrudan iş arkadaşlarınız ile sohbet edebilir videolu görüşmeler yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın