Sponsorlu Bağlantılar

Kablosuz Ağ Yazıcı İphone & İpad’a Nasıl Bağlanır?

1.166 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Ebru

Soru Gönder : Merhaba , Benim kullandığım iş yerinde Wifi Bağlantılı kablosuz Yazıcı var , bu yazıcıya benim İpad Tableti mi nasıl eşleştirebilir veya yazıcıya bağlantı göndere bilirim.

Cevap : Merhabalar Ebru Hanım , Wifi bağlantılı Yazıcınızı ve Tabletinizi aynı ağa bağlamanız gerekmektedir. aynı ağa bağladığınız için otomatik olarak Tabletiniz bağlantıyı görecektir. Sizde bir dosya , belgeyi yazdırmak için üzerine geliyoruz >> Seç işareti ile Aşağıda Ok işaretine basarak Seçenekler bölümüne geliyoruz , burada Mesaj ile gönder , E-posta , Twitter , Facebook , Kopyala , Slayt Sunucu yazan Kısımda Yazdır dediğimiz de size bir pencere açılacak ;

ipad-iphone-wifi-yazıcı-kablosuz

Yukarıdaki pencere gelecek burada kaç adet yazdıracağınızı belirleye bilirsiniz. Kopya sayısını artırarak veya eksilterek adet basımı belirlersiniz. Yazıcıyı Seç > dokunduğunuzda kablosuz bağlantıları arar size aynı ağ üzerinde olan wi-fi bağlantılarınızı seçerek yazıya dosyalarınızı rahatlık ile yollarsanız. Bu işlemi İphone telefonlar içinde kullanarak gönderme imkanı vardır. Uygulama metot aynıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın