Sponsorlu Bağlantılar

Kilohedefi.com Üyeliği Nasıl İptal edilir?

434 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet üzerinden , sosyal ağ facebook ve buna benzer site üzerinden linkler aracılığı ile kilohedefi.com sayfasına giriş yapıp anket üzerinden telefon numarası verdiğinizde operatör üzerinden abonelik yapmış oluyorsunuz ve hattınızdan ücret kesilerek faturaya yansımaktadır.

bir çok şikayet siteleri ve bana gelen sorulardan yola çıkarak kilohedefi aboneliğini nasıl iptal edilir? bununla ilgili olarak cevap arayacağız.

kilo ve diyet ile ilgili olarak aynı zamanda Vücut kitle indeksi hesaplama ile ilgili olarak sorulara cevap bulabileceğiniz bu site üzerinde aboneliğiniz var ise Müşteri Hizmetleri numarası olan 0850 532 08 93 telefon numarasını arayarak abonelik üyeliğinden çıkabilirsiniz.

Eğer buradan bir sonuç alamazsanız bulunduğunuz gsm operatörünüz olan Turkcell , Avea , Vodafone operatörünü arayarak  çıkış işlemini gerçekleştirin.

Arama Tags & Etiket ;

Kilohedefi.com üyeliğini nasıl iptal ederim , Kilohedefi.com müşteri hizmetleri , Kilohedefi.com abonelik iptali , Kilohedefi.com abonelikten çıkma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın