Sponsorlu Bağlantılar

Silinen gmail hesabı nasıl geri alınır?

3.229 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konu anlatımında silimiş gmail hesabı nasıl geri alınır? Bu konuda siz değerli takipçilere yardımcı olmaya çalışacağız.

Çoğu Google ürünlerinden faydalanmak için bir gmail hesabınızın olması gerekmektedir. Bu ürünler arasında en çok kullanılan popüler özelliklerden biride gmail e-posta ürünü de diyebiliriz. Sizin de bir gmail hesabınız var kullanıyorsunuz.

gmail hesabı kurtarma

Kullandığınız bu hesap silinse de ve bunu geri kurtarmak tekrar yeniden açmak istiyorsunuz? Çoğu platformlarda silinen hesapları tekrar geri almak çok zordur. Silinen gmail hesabını geri alma işlemi ne kadar başarılı olacaktır?

Bizde bu konuda sadece şansınızı denemek amaçlı olarak bir yol sunacağız. Umarım ki bu işlemde başarılı olursunuz.

Silinmiş Gmail Hesabı Nasıl Geri Alınır?

Kapatılmış, silinmiş hesabı kurtarmak için ilk önce neden kapatılmış onu bilmek gerekiyor, örnek kullanılmadığı için mi? Yoksa bir topluluk kuralı ihlali neticesinde mi kapatıldı bunu bilmek gerekiyor bu durumda hesabı alamazsınız.

https://support.google.com/accounts/answer/6236295?hl=tr”  adresi üzerinden 3-4 haftasına kadar silinen size ait hesabı kurtarma ihtimaliniz vardır. Bunun için yukarı link yardımı ile yönergeleri, adımları takip ederek geriye kurtarma işlemini başlatabilirsiniz.

Tamamen silinen bir Google hesabını tekrar kurtarmak pek mümkün olmuyor. Eğer e-posta adresini farklı bir bağlı Google ürününde ilişkilendirdiniz ise tekrar denemekte fayda vardır.

silinen gmail hesabı geri getirme, gmail silinmiş hesabı geri alma konularında sorularınız için yorumlar kısmından tarafımıza ya da soru & cevap sayfamızdan tarafımıza sorularını göndererek cevaplar almaya çalışabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın