Sponsorlu Bağlantılar

Sevdiklerinizle Bayram Şekeri tadında telefon araması yapılan uygulamalar

172 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda internet kullanarak ücretsiz telefon görüşmesi yapabileceğiniz uygulamalar, programlar nelerdir, hangi programları kullanarak interneti kullanarak bilgisayardan telefon araması yapabileceğiniz özel yazılımlar hakkında bilgi vereceğiz.

Aşağıda vereceğimiz listemizde bilgisayardan veya mobil cihazdan gerçek bir telefon numarasına arama yapabileceksiniz.

Bunun yanında uygulamadan uygulamaya hizmet veren üçüncü parti yazılımlarda mevcuttur. Şimdi listemizde hangi uygulamalar ve programlar var bir inceleyelim.

1 – VOİCE

Google Voice internet üzerinden arama yapabileceğiniz en iyi yollardan biridir. Gerçek telefon numarasında, bilgisayardan bilgisayara aramalara ve bilgisayardan telefona ücretsiz aramalar yapabileceğiniz bir sistemdir.

2- WHATSAPP

Facebook’a ait ve yüz milyonlarca kullanıcısı olan popüler bir mesajlaşma uygulamadır. İnternet bağlantısı üzerinden sesli ve video arama yapabilirsiniz. Telefon numarası doğrulaması ile çalışmaktadır. Bunun için telefon numarasına gelecek doğrulama kodunu girerek rehberinizde kayıtlı kişiler ile aramalar yapabilirsiniz.

3- TEXTNOW

Diğer kullanıcılarla ücretsiz telefon görüşmeleri gönderip alabilen bir mobil uygulamadır. Ara yüzü çok basit olan bu uygulamada çağrı geçmişini doğrudan mesaj merkezinde tutulmaktadır. Gerçek bir numaraya ihtiyaç duyulmaktadır.

4- GOOGLE DUO

Google sunduğu başka bir sesli arama uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sesli ve görüntülü arama hizmeti vermektedir.

5- TEXTFREE

Aramaları ve metin mesajlarına ücretsiz bir olarak hizmet vermektedir. Sesli karşılama özelliği olan bir uygulamadır.

6- FACEBOOK MESSENGER

Facebook Messenger, Facebook ait bir mesajlaşma hizmetidir. Metin mesajları, görüntülü arama, sesli arama özelliği olan bu uygulamayı ayrıca bilgisayar üzerinden de kullanabilirsiniz.

7- SNAPCHAT

Mesajlaşma ve resim gönderme yeteneğine sahip bir uygulamadır. Snapchat kişilerinizle ücretsiz sesli ve görüntülü görüşmelerde yapabilirsiniz.

8- VİBER

Pc ve uygulama üzerinden ücretsiz olarak internet görüşmeleri yapabilirsiniz. Birçok cihazı desteklemektedir.

Mobil cihazınızdaki kişileri tarayarak kişileriniz ile görüşmeler yapmanızı sağlamaktadır.

9- TELEGRAM

Telegram, şifreli metin mesajları ve telefon görüşmeleri sunmaktadır. Son zamanların popüler uygulamaları arasındadır. Android, iPhone, iPad, Windows Phone, macOS platformlarda kullanılmaktadır.

10- SKYPE

Masaüstü, mobil platformlarda ücretsiz olarak internet telefon görüşmeleri yapabilmek için kullanılan ücretsiz mesajlaşma hizmetidir.

11 – TEAMSPEAK

Bilgisayardan telefon görüşmesi yapmak için imkan veren yazılımlardan biride TeamSpeak uygulamasıdır. Ücretli ve ücretsiz versiyonu olan bir uygulamadır.

12 – DİSCORD

Son zamanlarda fazla kullanılan telefon görüşmesi yapabileceğiniz uygulamalar arasında yerini almaya başlamıştır. İnternet bağlantısı kullanarak iletişim kurabilirsiniz.

Bu konumuzda Bilgisayardan telefon araması yapabileceğiniz uygulamalar hangileridir, hangi programlar ile telefon araması yapılabilir konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın