Sponsorlu Bağlantılar

instagram’da bana gönderilen videolar açılmıyor

226 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda bir ziyaretçimiz tarafından sorulan bir soruda “instagram da bana gönderilen videolar açılmıyor” hakkında sorun gönderilmiştir.

İnstagram da takip ettiğiniz veya sizi takip eden kullanıcılar tarafından DM üzerinden size gönderilen videolar açılmayabilir.

Bununla ilgili birçok forum sitelerinde sorun olarak bahsedilmiş fakat aslında bu bir sorun değildir. Size gelen videoların açılmamasının başlıca nedeni video paylaşan kullanıcının hesabı gizli profil olduğu ve sizde bunu takip etmediğiniz bu videoyu göremediğiniz için videolar size açılmayacaktır.

Eğer size Direct Messege olarak gelen videolar açılmıyorsa o zaman ilk önce video içeriğini paylaşan kişiyi takip etmeniz gerekecektir. Artık dm den gelen videoyu izleyebilirsiniz.

Bir video paylaş butonu ile size dm den gönderen kişiler video paylaşan kişileri kimlerin takip ettiğini görebildiği gibi buna dikkat etmedikleri için gizli profil de göremeyen kişilere video veya fotoğrafı gönderdiği için görülememektedir.

İşte başlıca nedeni budur. Bazı blog yazarları uygulamayı kaldır tekrar yükle, uygulamaları güncelle gibi çözüm önerileri vermektedir.

Eğer video içeriğinde herhangi bir görüntü donması varsa bu internet bağlantısı nedeniyle oluşabilmektedir. Bazı kullanıcılar videolar açılıyor siyah ekran çıkıyor gibi sorunlar bildirmiştir. Bunun için Android kullanıcıları için Ayarlar > Uygulamalar > Instagram > Uygulama verilerini temizleyerek tekrar denemesinde fayda vardır.

İNSTAGTAM YARDIM VE DESTEK HATTI

İnstagram da videolar açılmıyorsa yukarıda işlemleri yapabilirsiniz. Her zaman güncel versiyonları kullanmakta fayda vardır.

TAVSİYE VİDEO;

Android işletim sisteminizi kontrol ederek güncel sürümünü kullanıyor musunuz kontrol ediniz. Güncelleyin ve tekrarında en son güncel Instagram versiyonunu kullanmak üzere güncelleyiniz.

Bu konumuzda instagramda gelen videolar açılmıyor konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle sorularınızı paylaşabileceğiniz gibi instagram da yaşanan sorunlarınızı destek sayfamızdan bize iletebilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın