Sponsorlu Bağlantılar

Sesi kısık // titreşimdeki iphone bulma

816 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, geçmiş zamanda hatta zamanımız da ıslık anahtarlık ile ıslık sesini algılayarak alarm çalan anahtarlıkla oda içinde araba veya farklı bir yerde kayıp anahtarları kolaylıkla bulabilirsiniz. Bizde bu konumuzda titreşimdeki sesi kısık iphone nasıl bulunur konusunda sizlere birkaç ipucu vereceğiz.

Apple cihazlarda sesini kıstığınız ya da titreşime aldığınız iphone, ipad cihazları odanızda attığınız herhangi bir yerden yerini tespit edebilirsiniz.

Titreşimdeki iphone tespit etmek için sizlere vereceğim ipuçları yerini bulabilirsiniz. Şimdi aşağıdaki adımlarla sesi kapalı iphone bulalım.

SESİ KISIK İPHONE CİHAZIN YERİNİ TESPİT ETME

Aslında bu özellik iphonu’umu bul özelliğidir. Bu özelliği yerini tespit etmek için “icloud.com” adresi üzerinden giriş yapacağız.

  • https://www.icloud.com” adresi üzerinden web üzerinden giriş yapınız.
  • İphone Bul

Yukarıda iki tane cihazım görünmektedir. Yeşil online olan cihazları diğeri çevrimdışı olan cihazım görünmektedir. Diğer pasif, görünmeyen cihaz için iphonu bul özelliğinin açık olmasına dikkat ediniz.

Online, çevrim içi görünen cihazımızı açtığımız da sağ tarafta yeni bir menü açılacaktır. Burada çıkan üç yeni özellikle bunu cihazınızı uzaktan yönetebilirsiniz.

  • SESİ ÇAL
  • KAYIP MODU
  • İPHONE’U SİL / İPAD’İ SİL

Siz yakınlarda kayıp ettiğiniz cihazın yerini tespit etmek için “ses çal” menüsüne bastığınızda cihazın sesi çalmaya başlayacaktır.

Böylece yakın civarda kayıp ettiğiniz, unuttuğunuz cihazınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Diğer cihazın çalınma modu hırsızlık, çalınmalara karşı kullanabilirsiniz. Burada kayıp modunda gireceğiz telefon numarası ile birlikte ekrana telefon numaranızla birlikte “kayıp iphone” olarak görünecektir.

iYukarıda anlattığımız konuyla alakalı olarak kayıp çalıntı, unutulan, sesi kapalı, sesi kısık, titreşimde olan iphone telefonu bulmanız için yardımcı olacaktır. Bununla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmına bırakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın