Sponsorlu Bağlantılar

Server 2008 Üzerinden Vpn Bağlantı Nasıl Yapılır?

3.874 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Windows Server 2008 vpn bağlantı nasıl yapılır? vpn bağlantı nedir? gibi sorulara cevap vermek için sizlere hazırladığım videolu konuda vpn nasıl yapılır? veya vpn nasıl bağlanılır? konusunda bilgi vereceğim, İnternet’te giremediğiniz sitelere girmek için çoğumuz vpn sitelerinden faydalanırız fakat bu olay çok farklı olduğu için aşağıdaki video izleyelim.

Vpn Nedir ?

Virtual Private Network Yani Sanal Ağ‘dır.  Bu Ağlar sayesinde uzak bilgisayarlara bağlantı sağlanır. Uzak bilgisayarlara Fiziksel olarak bağlanılmış gibidir. Vpn Uzak bir network ağına bağlanmaktır.  Şimdi aşağıdaki video Windows Server üzerinden bunun nasıl gerçekleştiğine bir bakalım.

 

sanal bir tünel şeklinde ve bu tünelin içinde güvenli bir şekilde veri alış verişi, güvenli bağlantı oluşturmak ve bilgisayar korsanlarından korunmak için bu tür bağlantılar genelde bankalar’da, diğer resmi dairelerde veya iş hacmi fazla olan veri güvenliği sağlanması gereken yerlerde vpn bağlantı tercih edilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Server 2008 Üzerinden Vpn Bağlantı Nasıl Yapılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Adem Abi Hayirli Gunler Kolay Gelsin Ben Bu dediginizin Aynısını Yaptım Ama Pc Den Giremiyorum Hata Veriyor 649 Hata Kodu Ne Demektir

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın