Sponsorlu Bağlantılar

Seo |Page Description |Sayfa Açıklaması

9 views
Sponsorlu Bağlantılar

Önceki konularımızda link yapısı nasıl olmalıdır bunu incelemiştik. Bu konumuzda desciption sayfa açıklaması nasıl olmalıdır bunun hakkı bilgi vermeye çalışacağız.

Sayfa açıklaması içerisinde sitenin içeriği akalı ve açıklayıcı güzel bir cümle yazılmalıdır. Bu cümle uzunluğu 156 karakteri geçmemesine dikkat ediniz fazlası görünmeyecektir.

Arama motoruna “uçak bileti al” anahtar kelimesi yazarak gelen sayfada siteyle alakalı açıklamayı görebiliyorsunuz. Sitenizle alakalı olarak 156 cümle ile siteniz hakkında her şeyi açıklanmış durumdadır. Sitenizin anahtar kelimeleri title, link ve sayfa açıklamasının geçmesi önemlidir.

Bunun için sayfa açıklaması araçlarını kullanarak kendi siteniz için bir site meta yapısı, site açıklaması yapılabilir. Bunun için birçok seo çalışması yapan sayfalarda create meta keywords generator oluşturucuları mevcuttur.

Bu konumuzda seo için sayfa yapısı nasıl olmalıdır, nasıl hazırlanır konularında bilgi vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı sorularınız için sayfamızın altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı sorabilir veya diğer seo konularında sorularınız soru & cevap sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın