Sponsorlu Bağlantılar

SEO MANTIĞI

77 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, daha önceki konularımızda seo nedir? Ne işe yarar? Bununla ilgili olarak kısa olarak cevaplar vermeye çalışmıştık. Bu konumuzda “SEO MANTIĞI” konusunda siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız.

İlk önce bu konuya başlamadan önce SEO nedir? Bununla ilgili bir ön bilgi vermeye çalışacağız. Bununla birlikte seo’nun önemini saten hemen anlayacaksınız.

SEO NEDİR?

İngilizce Search Engine Optimization Türkçe anlamı ise [ arama motoru optimizasyonu ] anlamına gelmektedir. Bir web sitesine sahipsizin bu sitede bir satış yapabilir veya bilgi amaçlı olarak blog sayfanız, web sayfanız mevcut bu sitenin Google standartlarında, Google gözüne girmek sitenin otoriter bir yapıya sahip olması, Google de yükselişe geçmek, Seo çalışmalarıyla anahtar kelimelerde yükselişe geçmek için yapılan optimizasyon çalışması diyebiliriz.

SEO’NUN MANTIĞI

Seo mantığı mevcut sitenizin müşteri gözüyle ve Google gözüyle en iyi yerlerde olmasıdır. Eğer sayfanızda işe yarar, açıklayıcı bilgiler sunuyorsa saten siteniz Google’da yükselişe geçecektir. Bulunduğunuz sektörde siz ve rakipleriniz olacağı için rakiplerin önüne geçmek için dışarıdan veya kendi bünyenizde destek almak gerekebilir.

Satış yaptığınız ürünler veya yazılım, uygulamalar arama motorunda aranması ön planda çıkması satışlarınızı mutlaka etkileyecektir. Bunun için bir seo yardımı almanız gerekebilir. İleri ki konumuzda seo çalışmaları hakkında bilgi vereceğiz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu seo çalışmalar arasında sitenizin hızı, güncel olması, özgün içeriklerin olması, başka sitelerden destek alınması ve sosyal ağlarda aktif olması sitenizin, markanızın tanınırlığını ön planda tutacaktır. Kısaca seo mantığı web sitenizi mağaza olarak görecek olursan tanınırlığını ve satış yaptığınız ürünlerin herkes tarafından bilinmesi sitenizin en üst sıralarda görünmesidir.

Taviye Yazı; tanıtım yazısı nedir ne nasıl yazılır

İleri ki makalelerimiz de seo çalışmaları hakkında geniş bilgilere yer vereceğiz bunun için sayfamızı takipte kalınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın