Sponsorlu Bağlantılar

Seo için anahtar kelime seçimi

10 views
Sponsorlu Bağlantılar

Seo’da en önemli şey sitenizde paylaştığınız yazılar içindeki anahtar kelimeler, bir yazıda hangi konuda yazdıysanız o konu içinde kullanıcının ziyaret için kullandığı anahtar kelime yoğunluğu, anahtar kelime yoğunluğu veya bir ürü satışında arama kelimesi ne kadar çok kullanılıyor bunu seçmek tespit etmek önemlidir.

Bir seo’cusunuz ve bir strateji üzerinde ilerlemek istiyorsunuz ve anahtar kelime seçimini iyi yapmak size düşecektir. Bunun için “Google Anahtar Kelime Planlayıcı” ile bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gmail hesabınız var Adwords reklam vermek için kullanılan bir araçtır. Bu ücretsiz aracı anahtar kelime seçmek için kullanabilir ve analiz edebilirsiniz.

Buradaki “https://ads.google.com/aw/keywordplanner” adresten girerek aramalar yapabilirsiniz. Buna şu şekilde örnek verecek olursak “duvar boyası” kelimesi yaz aylarında sıklıkla aranırken bu kış ayında az aranan bir kelime olacaktır.

Bu nedenle anahtar kelime seçimi yaparken aylık baz değerleriyle yapınız. Anahtar kelime seçimi Seo için oldukça önemlidir.

Yukarıda konumuzda Seo için web sitesinde anahtar kelime seçimi nasıl olmalıdır konusunda bilgi vermeye çalıştık bununla ilgili sorularınız için SEO SORULARI sayfamızdan tarafımıza sorularınızı sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın