Sponsorlu Bağlantılar

Seo Co-Occurrence çalışması nedir?

17 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, daha önceden co citation çalışması hakkında bilgi vermeye çalışmıştık. Bu konumuzda ise co occurrence ne demek bu konu hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

CO OCCURRENCE SEO NEDİR?

Arama motorların kelime eşleme mantığı üzerinden yapılan bir çalışmadır. Bunu biraz daha açarak anlatmaya çalışırsak;

Bu seo uygulamasında uzun vadeli bir çalışma gerekmektedir. Uzun vadede başarılı olan co occurrence çalışmasında sitenizle alakalı anahtar kelimeleri belirledikten sonra içeriğinizi bu anahtar kelimeler üzerine hazırlayın.

Belirlediğiniz anahtar kelimelere göre hazırladığınız içerikte bu anahtar kelimelerle markanızın ismini yan yana kullanabilirsiniz.

Bu şekilde ayda en az 7-8 içeriği otoriter ve kaliteli siteler üzerinden paylaşarak sitenizin yükselmesini sağlayabilirsiniz. Bunu dediğimiz gibi zor bir çalışma ve kaliteli sitelerden paylaşımlarda ücretler karşılığında olacağı için biraz maliyetli olacaktır.

Fakat bu co occurrence seo çalışması uzun vadede başarılı olacak bir çalışmadır. Burada seçeceğiniz anahtar kelimeler arama oranı az olan kelimeler tercih edilmelidir. Bunun için Google Anahtar planlayıcısı üzerinden bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın