Sponsorlu Bağlantılar

Selfie Çubuğu nasıl kullanılır?

4.980 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Selfie çubuğu nasıl kullanılır ? konusu üzerine bir paylaşım yapmak istiyorum. Bunu neden yazıyorum bir arkadaşımın bana bu soruyu yöneltmesi sonucu başkalarınında kafasını karıştıran bir soru olacağını düşünerek yazmaya karar verdim.

Selfie Çubuğu nasıl kullanılır?

selfie çubuğu nasıl kullanılır

Selfie Çubuğu Nasıl Takılır?

ilk önce kullandığınız telefona göre uygun bir selfie çubuğu alınız bunu satıcıya sormanız yeter.

Telefonu Çubuğun üst kısmına yatay olarak yerleştiriniz en iyi kareler yatay çekimlerde sağlanmaktadır.Telefonun Kamerasını ön kamera kullanacak şekilde ayarlayın.

Selfie çubuğunda bulunan bağlantı kablosunu ( Monopod kulaklık soketi ) göreceksiniz isterseniz telefonu bu kablonun durumuna göre montaj edebilirsiniz. Bu kabloyu telefonun kulaklık jak girişine takıyoruz. Örnek resimde görüldüğü gibi.

Çekim yapacağınız özelliğe , poz verme durumuna göre çubuğu içeri dışarı doğru çıkarabilir veya veya içeri doğru çekerek durumu selfie çubuğunun boyunu ayarlayabilirsiniz.

Çekim Yapmak için ise Selfie Çubuğu nu tuttuğunuz yerde küçük bir buton var ona bastığınızda selfie çubuğu ile resimlerinizi çekmiş oluyorsunuz. Bu basit şarj gerektirmeye bir selfie çubuğu’dur.

Birde Bluetooth’lu Selfie çubuğu vardır . bu nasıl kullanılır ? bluetooth selfie çubuğuna nasıl tanıtılır gibi hemen akıllara soru gelecektir.

selfie çubuğu resim çekme

Telefonun bluetooth özelliğini açıyoruz , Selfie çubuğunun kumandasını’da açıyoruz ve fotoğraf çekme düğmesine 10 saniye basınsa bluetooth etkinleşiyor , telefonun ekranında bluetooth cihazın ismini gördüğümüzde onu seçiyoruz ve bağlantıyı kurmuş oluyoruz. daha sonra öz çekimleri yapmaya başlıyoruz.

Arama Tags & Etiket ;

Selfie çubuğu ile nasıl resim çekilir , selfie çubuğu nasıl kullanılır , telefon selfie çubuğuna nasıl takılır , Selfie çubuğu kullanımı , selfie çubuğu ile fotoğraf çekme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Selfie Çubuğu nasıl kullanılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın