Sponsorlu Bağlantılar

Sarahah üyeliği nasıl silinir?

487 views
Sponsorlu Bağlantılar

Gençler arasında oldukça yaygın olarak kullanılan uygulamalar listesi arasında olan bu sarahah uygulaması Arapça “dürüstlük” anlamına gelen bir platformdur.

Bir web sitesi olarak geliştirilen ve App Store uygulamada yerini alan bu uygulama aldı başını gitti. Bizim bu konumuzda sarahah abonelik iptal etme konusunda nasıl silinir? Konusunda sizlerden sayfamıza soru & cevap gelen mesajlara istinaden yazmaya başladık.

Bu popüler uygulamadan sıkılanlar için sarahah üyelik silme konusunda aşağıda vereceğimiz adımlar sayesinde hesabınızı kapatabilir, silebilirsiniz.

Sarahah hesap silme ;

  • Sarahah hesap silme işlemi için “https://www.sarahah.com/”  adresi üzerinden siteye kullanıcı adı şifreniz ile giriş yapıyorsunuz.
  • Settings ( Ayarlar )
  • Sol Menü kısmında “Remove Account” ( hesabı kaldır ) yazan kısma giriyoruz.
  • Son adımda “Are you sure tahat you want to delete your Account? – Deleting the Account is irreversible kısmını göreceksiniz.
  • Hesabı silmek istediğiniden emin misiniz? Hesabınız kalıcı olarak silinecektir. Uyarı dikkatli şekilde okuyun eğer emin iseniz o zaman
  • Remove yazan butonu basarak hesabınızı silinir.

Bu adımlar sayesinde sarahah üyelik hesabını silebilirsiniz. Sildiğiniz hesabı kurtarma olmadığı için silmeden önce iyice düşünmelisiniz. Silme işlemi sonra tüm bilgileriniz, fotoğraflar, profil bilgisi ve paylaşımlarınız geri getirilmeksizin silinecektir.

Arama Tags & Etiket ;

Sarahah hesap silme, Sarahah hesabı nasıl silinir? Sarahah üyelik silme, Sarahah nasıl silinir? , Sarahah abonelik, Sarahah hesap kapatma, Sarahah hesabı nasıl kapatılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın