Sponsorlu Bağlantılar

samsung smart tv kanal listesi

7.586 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Samsung smart tv kanal listesi konusunda sizler için derlediğimiz listeleri sunmaya çalışacağız. samsung smart tv kanal listesi 2017 yılından samsung smart tv kanal listesi 2018 yılına geçişte güncellemeler şuan için yoktur.

2017 yılında mevcut olarak listeyi kullanabilirsiniz. Günümüz teknoloji yılında uydu alıcılarının yerini artık internet üzerinden izlenmesi üzere smart tv‘ler yerini almaktadır. Yeni nesil smart tv artık eklenecek kanal listeleri yardımı ile tüm tv programlarını mevcut sahip olduğunuz televizyonlarda izleme imkanı bulabilirsiniz.

samsung smart tv kanal listesi 2018 ;

samsung smart tv kanal listesi indir 2018 bu listeleri smart tv listesine ilk önce indirip sonradan bunu smart tv yüklemek gerekecektir. Bunun için indirme adresi olarak ;

“link tarafımızca kaldırılmıştır” adresi üzerinden indirerek smart tv yükleme yapabilirsiniz. Smart TV Turksat 4A kanal listesini televizyona eklemek için aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz.

  • Link adresinden indirdiğiniz .scm uzantılı dosyayı flash disk kayıt ediniz.
  • Smart Tv’de bulunan usb girişine flash belleği takın.
  • Smart Tv Menüsüne giriş yapınız.
  • Usb’den Kanal Al

Not: Flash bellek FAT32 şeklinde formatlanmış olmalıdır. Şifre isterse 4 adet 0000 olarak deneyiniz.

Bu adımları takip ettiğinizde .scm dosyasında bulunan kanal listesi televizyona aktarılmış olacaktır.  Bu dosyayı düzenlemek için Chansort yazılımı ile kanal listesini derlemek, editleme yapabilirsiniz.

samsung smart tv kanal listesi 2018 bu şekilde indirdikten sonra yükleme adımları ile televizyonda izleyebilirsiniz. Bununla ilgili sorularınızı yorumlar kısmından veya soru & cevap sayfamızdan tarafımıza gönderebilirsiniz. Smart TV 2018, 2019 ve sonraki yıllar için tv yayınları güncellenmektedir. Yeni kanallar sürekli değiştiği için devamlı takip edilmelidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

samsung smart tv kanal listesi (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. samsung güncel kanal listesi 2020 ne zaman yayınlanır? ayrıca smart tv kurulumu ile ilgili döküman var mı

  2. usb fat32 olarak formatladım usb alın girdim samsung smart tv var elimde fakat usb içinde kaydedilmiş kanal yoktur hatası alıyorum yardımcı olabilir misiniz

  3. adem bey iyi akşamlar ben bu listeyi aldım ancak tv kabul etmedi benim tv model samsung UE48JU6610UXTK yayınladığınız ile farklı ise bu modele ait listeyi yayınlamanız mümkünmü teşekkürler

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın