Sponsorlu Bağlantılar

instagtam konu etiketi takip et nedir?

7.069 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba bu konumuzda instagram konu etiketi takip et konusunda sizlere bilgi vermeye çalışacağım. Dünyaca ünlü popüler, trend uygulamalardan olan ve neredeyse hafta bir güncelleme gelerek yeni özellikler katan instagram uygulamasında yeni bir özellik son gelen özellikle karşınıza çıkmış durumdadır. 

İlk başlarda instagram arama motoru ile bir yeri araştırdığınız da o yerde çekilen hikayeleri izleyebileceğiniz bir özelliği getirmişti, şimdi ise instagram arama motorunda bir etiket aradığınızda veya sık kullanılan bir etiketi takip edebilirsiniz. Konu etiketi takip et başlığı altında aradığınız bir etiket kelimesine abone olabilirsiniz.

Konu Etiketi Takip Et ;

Sizin ilgi alanıza göre #bilgisayar #butik #moda vb. etiketleri sık sık kullanıyorsunuz ve buralardan takip ediyorsunuz. Aramalarda bu etiket arattığınızda Takip Et butonu ile bu etikete abone olup, takip edebilirsiniz. 

Konu etiketi takip et ile bundan sonra sık kullandığınız etiketleri artık kolaylıkla instagram akışında takip edebilir, bu etiket ile çekilen ve paylaşılan hikayeleri’de hikaye izleme panelinde kolaylıkla izleyebilir, takip edebilirsiniz. Hikaye eklediğiniz etiketleri bir başkasının izlemesi için profilin herkese açık olması gerekmektedir. Bunun duşunda konum eklemek suretiyle izlenme sayısını artırabilirsiniz. 

Konu etiketini takip etmek diğer instagram üzerinde satış yapan kullanıcılar için alternatif, pozitif, olumlu bir dönüş olacaktır. Çünkü bayanların çoğu bu etiketler üzerinden yola çıkarak istediğini bulmaya çalışmaktadır. Konu etiketi ne işe yarar? konusunda siz değer takipçilere bu konuda yardımcı olmaya çalıştık sizinde konu etiket hakkında sorularınızı soru & cevap sayfamızdan veya yorumlar kısmından tarafımıza yöneltebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagtam konu etiketi takip et nedir? (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın