Sponsorlu Bağlantılar

Samsung hızlı şarj özelliği nasıl açılır?

4.847 views
Sponsorlu Bağlantılar

Teknoloji hızla ilerledikçe telefon piyasası da kızışmaktadır. Telefon piyasasında cihazları satabilmek için yeni özellikler ile bir tık daha ön plana çıkmak isteyen üretici firmalar hızlı şarj ile telefonlarını satmak için öne çıkmak istemektedir.

Bizimde teknik destek olarak Samsung hızlı şarj özelliğini açma konusunda bu özelliği nasıl etkinleştiririz bu makalemizde sizlere anlatmaya çalışacağız.

HIZLI ŞARJ ÖZELLİĞİ;

Telefonlarda 1A ile 1.5A arasında şarj etme özelliği kullanırken telefon üreticileri 2A üzerine çıkararak telefonun daha hızlı şarj olma marifetini yükseltmesine “hızlı şarj” denilmektedir.

Bizim asıl konumuz olan Sansung hızlı şarjı etkinleştirme konusunda aşağıda vereceğimiz adımları takip ederek nasıl yapılacağınız sizlere anlatacağız.

HIZLI ŞARJ ÖZELLİĞİ NASIL AÇILIR

Sizde Samsung telefon kullanıyor ve hızlı şarjı etkinleştirmek istiyorsanız aşağıda adımlar takip ederek açabilirsiniz.

  • Ayarlar
  • Cihaz bakımı
  • Pil
  • Gelişmiş Ayarlar
  • Hızlı Kablolu Şarj

Bu ayarları etkinleştirdiğiniz de telefonu hızlı şarj etmeye hazır duruma getiriyorsunuz. Aynı adımlarla hızlı şarjı devre dışı bırakma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda adımlarla hızlı şarj nasıl aktif edilir bunu yazımızda vermeye çalıştık. Bununla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize ulaşarak sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Samsung hızlı şarj özelliği nasıl açılır? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. hızlı şarj sorunu yaşıyorum benim telefonda çalışmıyor bu hata nasıl çözülür lütfen yardım edin çözemiyorum

  2. hızlı şarj kablosu ayrımı farklı bir kablo ile mi yapılacak yoksa kutu içinde çıkan kablo işimizi görüyor mu? benim kabloyu kayıp ettim de

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın