Sponsorlu Bağlantılar

Facebook arama geçmişi nasıl silinir?

563 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu makalemizde Facebook arama geçmişi silme konusunda siz takipçilerimize yardımcı olmaya çalışacağız. Bu yazımızda hem web site üzerinden arama geçmişini temizleme hem de mobil cihazlarda Facebook arama geçmişini temizleme konusunda bilgilendirme yapacağız.

Facebook üzerinde bir arama yaptığınızda daha önce girdiğiniz arama motorundaki kelimeler sonradan tekrar karşınıza çıkmaktadır. Bazen istemediğiniz kelimeleri tamamlayacağı için silme ihtiyacı duyabilirsiniz.

Bu nedenle aşağıdaki adımları gerçekleştirerek arama geçmişini temizleyebilirsiniz. Şimdi bunu adımlarla gerçekleştiremeye başlayalım.

FACEBOOK ARAMA GEÇMİŞİNİ SİLME

Facebook arama motorunu üzerine geliyoruz ve bir kere dokunuyoruz. Arama kelimelerini göreceksiniz.

Arama geçmişi yanında hemen “DÜZENLE” menüsü üzerinden diğer facebook arama geçmişi silme için menüye giriyoruz.

Hemen üst tarafta “ARAMA KAYITLARINI SİL” linki göreceksiniz. Burada geçmişte yaptığınız tüm arama kayıtlarını da görebilirsiniz.

Facebook’da geçmişteki aramaları silmek için kayıtları sil butonu basıyoruz ve geçmişi temizliyoruz. Böylece Facebook arama geçmişini temizlemiş oluyoruz.

Facebook arama geçmişi silme 2018, 2019 yıllarında yeni bir güncelleme sonrasında menüleri değişmediği sürece işlem aynıdır.

Bu konumuzda Facebook arama motoruna yazdığımız arama kayıtlarını silmek, geçmişteki aramaları temizlemek için nasıl silinir? Konusunda siz takipçilere destek vermeye çalıştık. Bununla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz. Diğer tüm sorularınız için soru & cevap sayfamızı kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın