Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy S20 Sar Değeri Nedir

32 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Samsung Galaxy S20 Sar Değeri nedir bununla ilgili merak eden kullanıcılar için bilgiler aktaracağız.

Konumuza başlamadan önce Sar Değeri Nedir bununla ilgili bilgi verdikten sonra yeni telefon alacaklar için Samsung Galaxy S20 Sar Değeri ne kadar buna istinaden Normal değerlerde mi, sar değeri standart aralığı nedir, uygun mudur bilgi aktaracağız.

SAR DEĞERİ NEDİR?

Elektronik cihazların çevreye yaydığı radyasyonlar, elektro manyetik sinyaller diyebiliriz. Bu yayınlan radyasyon sinyallerinin vücutta soğrulma, emilme oranıdır. Bu oran ölçü bürümü W / kğ olarak belirtilmektedir.

Vücut bu elektromanyetik dalgaları ne kadar fazla alırsa tahribat o kadar olacak, vücutta zarar verecektir. Bu nedenle yeni telefon alacak olanlar için bilhassa telefonlarda sar değeri ne kadar düşük olursa o kadar iyi olan telefonları tercih etmelerini tavsiye etmekteyiz.

Sar Değeri Standart oranları ABD’de 1.6 W/kğ değerinde AB ülkelerinde standart sar değeri 2 W/kğ olarak belirlenmiştir.

Bizim bu konumuzda Samsung Galaxy S20 Sar Değeri nedir bununla ilgili olarak yeni cihaz alacaklar için hemen konumuza geçelim.

SUNG GALAXY S20 SAR DEĞERİ SAR DEĞERİ KAÇTIR

Samsung Galaxy S20 Sar Değeri hakkında bilgi vermeden bu telefonla ilgili olarak teknik özelliklerine hafiften bir değinelim.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ;

Ekran boyutu 6.2 inç olarak telefonumuzda 8 GB ram, 128 Gb kapasite alanı ve 4000 mAh batarya kapasitesine sahiptir.

Çift hat desteği olan telefonumuzda 4.5G uyumludur. CPU 2.73 GHZ frekansında olan Samsung Galaxy S20 telefonumunuz SAR DEĞERİ Kafa sar değeri 0.279 W7kg ilen Vücut sar değeri 1.525 W7kg oranındadır.

TAVSİYE VİDEO;

Bu oran Avrupa sar değerleri için standartlara uygundur. Fakat tavsiyemizdir ki çocuklara fazla oyun için telefonlarınızı vermeyin yatarken ise telefonunuzu başınızdan uzak tutun ve konuşmalarınızda kulaklık ile konuşunuz.

Bu konumuzda Samsung Galaxy S20 Sar Değeri ne kadar, hangi aralıkta, standartlara uygun mu bununla ilgili olarak bilgiler aktardık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın