Sponsorlu Bağlantılar

Lenovo K6 Enjoy Sar Değeri Nedir

18 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Lenovo K6 Enjoy sar değeri kaçtır, nedir bu konuda arama yapan kullanıcılar için bilgi vereceğiz.

Telefonun yaymış olduğu elektronik manyetik sinyaller nedeniyle insan vücudu zarar görebilir. Bu nedenle elektronik cihazlarda sar değerleri bilhassa cep telefonlarında önemlidir.

Bunun nedeni sürekli elimizde tutuyor, telefonla konuşurken kulağımıza dayadığımız için tehlike saçmaktadır.

Bizimde bu konumuzda Lenovo K6 Enjoy Sar Değer nedir, standardı kaçtır hangi aralıkta olmalıdır bununla ilgili olarak bilgi vereceğiz.

Lenovo K6 Enjoy sar değeri kaç olması gerekir sorusuna cevap vermeden ilk önce sar değeri nedir bununla ilgili bilgi aktaralım.

SAR DEĞERİ NEDİR?

Sar değeri radyo frekanslarının, elektronik alanda vücudun maruz kaldığı soğurulan enerji oranı ölçüsüdür. Bu soğurulma oranı W/kğ olarak belirtilmektedir.

Kısaca sadece olarak telefonun yaymış olduğu radyo dalgalarının, radyasyonun vücudun maruz kaldığı oranlar olarak bahsedebiliriz.

Şimdi asıl konumuz Lenovo K6 Enjoy sar değeri ne kadar bununla ilgili hemen konumuzu fazla uzatmadan devam edelim.

LENOVO K6 ENJOY SAR DEĞERİ NEDİR

Lenovo K6 Enjoy telefonumuzun teknik özelliklerini kısaca değinirsek 4 GB belleği olan telefonumuzda 2.0 GHZ işlemci hızına sahip telefonumuz 64 GB depolama alanına sahiptir. Çift hat kullanımı destekleyen cihazımız 3300mAh pil kapasitesine sahiptir.

Normal değerlerde Sar Değeri ABD’de 1.6 W/kğ iken Avrupa ülkelerinde Sar Değeri 2.0 W/kğ olarak gösterilmektedir.

TAVSİYE VİDEO;

Telefonumuzun sar ölçüm değerleri Kafa ( Baş ) için 0.600 W / kğ ve Vücut için 0.972 W / kg olarak belirtilmiştir. Buna göre Lenovo K6 Enjoy sar değerleri normal değerler arasındadır.

Çocuklar için oyun fazla oynamak kaydıyla diğer telefonlara göre düşüktür. Bu konumuzda Lenovo K6 Enjoy sar değeri nedir, normal değerler arasında mıdır konusunda cevap vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın