Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy S10 Plus format atma nasıl yapılır

14 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Samsung Galaxy S10 Plus format atma konusu hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce önemli birkaç bilgi aktarcağız daha sonra Samsung Galaxy S10 Plus sıfırlama işlemini anlatacağız.

Telefon, Tablet veya Bilgisayara Virüs, donma, takılmalar, yavaşlama, teknik servis, garanti süreci öncesi ve ikinci el satışları öncesinde telefon, bilgisayar gibi işletim sistemine sahip cihazların içi silinip, temizlenmektedir.

 Samsung Galaxy S10 Plus formatlama de bunlardan biridir. İçinde tüm verileri temizlemeden önce cihazların mutlaka cihazın yedeğini alınız.

Telefon rehberi, notlar, video, fotoğraflar, diğer önemli verilerin mutlaka bir yedeğini elinizde bulundurunuz.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME

Samsung Galaxy S10 Plus hard reset atma işlemi öncesinde telefonun yedeğini aldıktan sonra telefonun şarj durumunun %50 seviyesinin altında olmadığından da emin olun ve gerektiğinde şarja takılı olarak cihazı formatlayın.

Şimdi Samsung Galaxy S10 Plus silme işlemi için iki farklı metotla bu işin nasıl yapılacağına dair bilgi aktaralım.

SAMSUNG GALAXY S10 PLUS NASIL SIFIRLANIR

Android tabanlı işletim sistemli cihazlarda telefonun içinde bulunan menü adımlarını kullanarak ve telefonun fiziksel tuşlarını kullanarak cihaza format atacağız.

Telefonun içinde bulunan menü yardımı ile cihazın içinde tüm bilgileri sileceğiz. Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika ayarına sıfırla > telefonu sıfırla > her şeyi sil bu adımları kullanarak cihazın içinde tüm verileri silinmektedir.

SAMSUNG GALAXY S10 PLUS NASIL FORMAT ATILIR

 

Samsung Galaxy S10 Plus fabrika ayarına geri almak için telefonda kullanılan güç tuşu ve sesi açma tuşu birlikte kullanacağız.

  • Telefonu kapalı konuma alın
  • Telefonun üzerinde sesi açma tuşu + güç tuşu birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun ve ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin.
  • Recovery ( Kurtarma Modu )
  • Wipe Data All / Factory Reset
  • Reboot System Now

Yukarı verdiğimiz adımları telefonun sesini kısma tuşu ve güç tuşu ile birlikte kullanarak menülere gelerek kullanabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Böylece Samsung Galaxy S10 Plus fabrika ayarına geri alma işlemi için kullanabilirsiniz.

Bu konumuzda Samsung Galaxy S10 Plus eski ayarlara geri döndürme işlemin nasıl gerçekleştirmek için kullanılan yöntemleri anlattık. Doğabilecek zararlardan tarafımız sorumlu tutulamaz.

Konu hakkında sorular için yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın