Sponsorlu Bağlantılar

samsung galaxy note 8 ‘a nasıl format atılır?

319 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, soru & cevap sayfamıza gönderdiğiniz sorulardan biri olan samsung galaxy note 8 nasıl format atılır? konusunda sorulara cevap vermeye çalışacağız. Samsung galaxy note 8 cihazında donma, takılma, yavaşlama yada herhangi bir nedenle virüs bulaştığında veya ikinci el satışta el değiştirme nedeniyle samsung galaxy note 8 format atma işlemini yapabilirsiniz.

samsung galaxy note 8 sıfırlama konusunda sizlere vereceğimiz adımlar sayesinde kullandığınız cihaza “Fabrika Ayarları” geri dönebilirsiniz. Sıfırlama işlemine başlamadan önce mutlaka cihazlarınızın bir yedeğini almayı unutmayın. Fotoğraflar, Kişisel notlar, telefon numaralarınızı ve özel bilgilerinizin bir yedeğini alarak cihazınıza samsung galaxy note 8 fabrika ayarlarına dönmek üzere format atınız. 

Android Cihazlarda Telefon Yedeği Nasıl Alınır?

samsung galaxy note 8 nasıl sıfırlanır?

samsung galaxy note 8 sıfırlama adımını aşağıdaki adımlar uygulayarak cihazı ilk gün gibi sıfırlamasını kolaylıkla yapabilirsiniz.

  • Menü
  • Ayarlar
  • Yedekle ve Sıfırla
  • Fabrika Ayarlarına Sıfırla
  • Cihazı Sıfırla
  • Herşeyi Sil

yukarıda adımları takip ederek samsung galaxy note 8 fabrika ayarlarına dönmek için kullanabilirsiniz. Bunun dışında cihazda fabrika ayarları için kodları girerek geriye dönebilirsiniz.

*2767*3855# bu kodları tabletin açıldığı sırada girerek sıfırlama işlemini başlatabilirsiniz. samsung galaxy note 8 tablete format atmak için çalışırken dondu hiç bir işlem yapamıyorsanız Home+Ses Yükseltme+Power tuşlarına birlikte basarak cihazını geriye fabrika ayarına döndürebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın