Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy J7 Pro Nasıl Format Atılır?

392 views
Sponsorlu Bağlantılar

Samsung amiral gemisi arasında en çok kullanılan akıllı telefonları arasında Samsung Galaxy J7 Pro telefonlarda yaşanan donma, takılma, yavaşlama veya herhangi nedenlerle bulaşan virüsler nedeniyle sahip olduğunuz telefona Samsung Galaxy J7 Pro Format Atma ihtiyacı duyabilirsiniz.

Bu durum telefon değiştirdiğiniz de herhangi birine satmak içinde Samsung Galaxy J7 Pro sıfırlama da yapabilirsiniz. Bu konumuzda Samsung Galaxy J7 Pro telefonlar için Fabrika ayarlarına geri getirmek için yapacağımız adımları anlatmaya çalışacağız.

Samsung Galaxy J7 Pro Fabrika Ayarına Getirme;

Samsung Galaxy J7 Pro nasıl format atılır? Bunun için aşağıda adımları yapmadan önce telefonun mutlaka bir yedeğini almayı unutmayın. Telefon rehberi, kişisel notlar, fotoğraflar ve diğer bilgilerinizin bir yedeğini alarak formatlama işlemini başlatınız.

Android Telefonlarda Kişiler Yedeği Nasıl Alınır?

Samsung Galaxy J7 Pro fabrika ayarına geri getirmek için işlem sırası olarak şu adımları takip ederek uygulayın.

  • Menü
  • Ayarlar
  • Yedekle ve Sıfırla
  • Fabrika ayarlarına sıfırla
  • Telefonu sıfırla
  • Herşeyi Sil

Yukarıda adımları takip ederek telefon açık konumda ile Samsung Galaxy J7 Pro format atma işlemini yapabilirsiniz. Telefon çalışır vaziyette donma yaptı ve hiçbir işlem yapamaz durumda iken telefona nasıl reset atılır?

Home+Ses Yükseltme Tuşu + Power ( Açma/Kapama ) tuşlarına hep birlikte basılı tutarak Samsung Logo’sunu görene kadar basılı tutun böylece telefona reset atarak yeniden başlatabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın