Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy J6+ format nasıl atılır?

84 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Samsung Galaxy J6+ format atma konusunda bilgiler paylaşacağız. Konumuza başlamadan önce biraz ön bilgi verdikten sonra Samsung Galaxy J6+ sıfırlama işleminin nasıl yapılacağına dair konumuzu anlatacağız.

Telefon, bilgisayar, tablet ve işletim sistemli cihazlara virüslerin bulaşması, donmalar, yavaşlamalar, takılmalar sonrasında ve ikinci el satışları, teknik servise vermeden önce cihazlara formatlama yapılmaktadır.

Samsung Galaxy J6+ formatlama işlemi öncesinde cihazın mutlaka yedeğini alınız. Resimler, videolar, notlar ve telefon rehberinizin mutlaka yedeğini almayı ihmal etmeyin.

ANDROİD REHBER YEDEĞİ NASIL ALINIR

Samsung Galaxy J6+ hard reset atma öncesinde cihazın yedeğini aldıktan sonra şarjının %50 altında olmamasına dikkat ediniz. Gerektiğinde şarja bağlı olarak cihazı siliniz.

Samsung Galaxy J6+ silmek için iki farklı yöntemle işlem yapacağız. İlk önce telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak diğeri ise telefon üzerinde yer alan donanım tuşlarını kullanarak gerçekleştireceğiz.

SAMSUNG GALAXY J6+ NASIL SIFIRLANIR

Samsung Galaxy J6+ silme işlemini cihazın içinde bulunan menüleri kullanarak gerçekleştireceğiz. Bunun için aşağıda adımları gerçekleştirerek hemen başlayalım.

Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla > Telefonu Sıfırla > Her Şeyi Sil bu adımları takip ederek Samsung Galaxy J6+ fabrika ayarına geri alma işlemini kolaylıkla halledebiliriz. Birde cihazın üzerinde fiziksel donanım tuşları kullanarak sıfırlama işlemini başlatacağız.

SAMSUNG GALAXY J6+ NASIL FORMAT ATILIR

Samsung Galaxy J6+ fabrika ayarına alma işlemini telefonun üzerinde yer alan Ses Açma, Güç Düğmesi ve Ses Kısma tuşlarını kullanarak gerçekleştireceğiz.

  • Telefonu kapatın
  • Telefonun Sesini Açma + Güç Düğmesine birlikte basın
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bırakın
  • Recovery Mode ( Kurtarma Modu )
  • Wipe Data / Factory Reset
  • Reboot System Now

Yukarıda adımlarla Samsung Galaxy J6+ sıfırlama işlemini başlatıyoruz. Burada bu menüleri seçmek için Telefonun Sesini Kısma Tuşu ile menülerin üzerine geliyoruz ve Güç Tuşu ile de bu menülere giriş yapıyoruz.

TAVSİYE VİDEO;

Samsung Galaxy J6+ format atma esnasında cihazın üzerinden herhangi bir parça sökmeyin ve işlemi yarıda kesmeyin. Bu konumuzda Samsung Galaxy J6+ silmek için ipuçları verdik. Doğabilecek zararlardan hasarlardan, tarafımız sorumlu tutulamaz.

Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden tarafımıza sorularınızı sorabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın