Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy A80 Sar Değeri Ne Kadar

29 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Samsung Galaxy A80 Sar Değeri nedir, standart mı, hani aralıkta olması gerekmekte merak edilen konularda bilgi vereceğiz.

Telefonlar, bilgisayar başta olmak üzere diğer elektronik cihazların yaymış olduğu elektromanyetik sinyaller insan vücut da zarar vermektedir.

Bu değer haddinden fazla olduğunda insanlarda kansere varana kadar zararları dokunmaktadır.

Bizime bu konumuzda Samsung Galaxy A80 Sar Değeri ne kadar Sar Değerinin standartları ne kadardır bunlar sizlerle paylaşacağız.

SAMSUNG GALAXY A80 SAR DEĞERİ NEDİR

Sar değeri elektro manyetik cihazlarda yayılan elektromanyetik sinyallerin soğurulma miktardı olarak tanımlanmaktadır. Sar değeri W / Kğ olarak gösterilmektedir.

ABD standartlarına göre Sar Değeri 1.6 W/kğ olarak geçmekte AB ( Avrupa standartlarına göre ) bu değer 2 W/kğ olarak geçmektedir.

Samsung Galaxy A80 telefonumun teknik özelliklerinden biraz bahsettiğimizde 2.2 GHZ işlemci frekansı ve 8 Çekirdekli işletim sistemine sahiptir.

8 GB Ram ve 128 GB dâhili kapasiteye sahip Samsung Galaxy A80 telefonumuzda 3700 mAh pil kapasite mevcuttur.

Samsung Galaxy A80 Sar Değeri Kafa için 0,22 W/kğ Vücut için 1.43 W/kğ değerlerine sahiptir. Yani telefonun radyasyon değerleri normaldir.

TAVSİYE VİDEO;

Çocuklarımız için telefonu oyun oynamaları için fazla vermemek her zaman için iyidir. Yeni telefon alacaklar için kriterlerden biride Sar Değeri dikkate almanızda fayda vardır.

Bu konumuzda Samsung Galaxy A80 Sar Değeri ne kadardır, Samsung Galaxy A80 Sar Değeri nedir, standartlarda mı, sar değeri yüksek mi bunlar hakkında bilgi verdik.

Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın