Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy Note 10 Lite Sar Değeri Nedir

64 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Samsung Galaxy Note 10 Lite Sar Değeri ne kadardır, normal sar değeri ne aralığında olmalıdır, bunun normal değerleri nedir bu konuda bilgi vermeye çalışacağız.

SAR DEĞERİ NEDİR

Samsung Galaxy Note 10 Lite Sar Değeri kaç olması gerekiyor konumuza başlamadan önce sar değeri nedir bununla ilgili olarak bir ön bilgi verdikten sonra Samsung Galaxy Note 10 Lite Sar Değerleri hakkında bilgi vereceğiz.

Radyo frekans elektromanyetik alana maruz kalındığında vücudun soğurulan enerji oranına sar değeri verilmektedir. Yani elektronik cihazların yaymış olduğu radyasyonu vücudun ne kadar emdiği orandır. Bu oran W/kğ olarak belirtilmektedir.

Acaba sar değeri ne olmalı, normal oranları nedir, bu değerler ne kadar olmalıdır. Sar değeri ABD 1.6 W/kğ bunun yanında Avrupa Birliğinde 2 W/kğ değerlerinde olmalıdır.

Şimdi bu konumuzda Samsung Galaxy Note 10 Lite Sar Değeri nedir standartlara uygun mudur? Bununla ilgili olarak konumuza geçelim.

SAMSUNG GALAXY NOTE 10 LİTE SAR DEĞERİ NE KADAR

Telefonun genel olarak donanımlarına baktığımızda 8 çekirdekli, 2.7 GHZ CPU frekanslı, 6 GB ve 8 GB ram tercihli 128 GB kapasiteli ve 4500 mAh kapasite batarya sahip olan cihazımızın Sar değeri Kafa 0,291 W/kğ vücut için 1.077 W/kğ değerlerine sahiptir.

TAVSİYE VİDEO;

Normal değerlerde olan Samsung Galaxy Note 10 Lite Sar Değeri çocuklar içinde uygundur. Çocuklar için oyun veya ders çalışmalarında kullanılabilir.

Bu konumuzda Samsung Galaxy Note 10 Lite Sar Değeri ne kadar olmalıdır, standart değerleri nedir, hangi değerlerde olmalıdır konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak izimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın