Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy A8 sürüm güncelleme nasıl yapılır?

380 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Samsung Galaxy A8 versiyon güncellemesi nasıl yapılır? Bu konularda sizlerden gelen acemi kullanıcılar için cevaplar vermeye çalışacağız. Bu yazımıza başlamadan önce sürüm güncellemesi neden yapılır? Bununla alakalı olarak biraz bilgi verdikten sonra konumuzu anlatmaya çalışacağız.

İŞLETİM SİSTEMİ NEDEN GÜNCELLENİR?

Bilgisayar, tablet, cep telefonu ve diğer araç için navigasyon varana kadar bir işletim sistemi güncellemesi veya diğer adıyla yazılım güncellemesi mevcuttur. Bu güncellemeler neden yapılmaktadır?

├ Güncelleme ile yeni gelen özellikler kullanıma sunulmaktadır.

├ Güvenlik açıklarını kapatmak için güncelleme yapılmaktadır.

├ işletim sisteminde oluşan hataları düzeltmek için güncellemeler yapılmaktadır.

Samsung Galaxy A8 yazılım güncellemesi ve diğer cihazlarda güncellemeler bu açıkları kapatmak yeni özellikleri kullanmak için yapılmaktadır.

Bu yazımızda Samsung Galaxy A8 sistem güncellemesi anlatımına geçmeden birkaç önemli ipucu vereceğiz ardından güncelleme denetmemesi konusunda asıl konumuza geçeğiz.

GÜNCELLEMEDE DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

  • Güncelleme esnasında Samsung Galaxy A8 şarjı %50 altında olmaması gerekmektedir. Gerektiğinde şarja takılı olarak yapılmalıdır.
  • Wi-Fi ağına bağlı olarak güncelleme yapılmaktadır.
  • Cihazınızda depo alanı yeterli kapasitede olduğundan emin olunuz.
  • Samsung Galaxy A8 güncelleme sırasında üzerinde bulunan hiçbir tuşa basmayın, hiçbir parçasını sökmeyin.
  • Telefonda önemli bilgilerinizi veri kaybının önüne geçmek için yedeklemesini yapınız.

SAMSUNG GALAXY A8 NASIL GÜNCELLENİR?

Sıra geldi Samsung Galaxy A8 yazılım denetlemesine telefonu işletim sistemini bir üst versiyona geçirmek istiyorsanız Ayarlar > Cihaz Hakkında > Yazılım Güncellemesi üzerinden telefonun veya kablosuz ağa bağlı olarak kontrol edebilirsiniz.

Bu esnada yeni bir güncelleme varsa bunu bulacaktır. Ardından wifi ağına bağlanarak bu güncellemeleri indirip Samsung Galaxy A8 güncellemesini yapabilirsiniz. Yeni gelen özellikleri cihazı yeniden başlatarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın