Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy A8 Star 2 format atma nasıl yapılır

25 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Samsung Galaxy A8 Star 2 format atma konusunda nasıl yapılır, nasıl yapılmış konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce bir önemli püf noktası verdikten sonra Samsung Galaxy A8 Star 2 sıfırlama işlemini sizlere anlatacağız.

Başta Samsung Galaxy A8 Star 2 olmak üzere diğer Android, İOS, Windows gibi işletim sistemine sahip akıllı telefonlar, tablet ve bilgisayarlara genellikle virüsler, donmalar, yavaşlamalar, ikinci el satışları ve teknik servis öncesi sıfırlanmaktadır.

Samsung Galaxy A8 Star 2 formatlama öncesi cihazların mutlaka yedeğinin alınmasını tavsiye etmekteyiz. Telefon rehberi, notlar, fotoğraflar, videolar ve önemli verilerin bir yedeğini mutlaka alınız.

ANDROİD REHBER YEDEĞİNİ NASIL ALINIR

Samsung Galaxy A8 Star 2 hard reset atma işlemine başlamadan önce cihazın şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olun ve gerektiğinde şarja takılı olarak cihazımızı sıfırlayalım.

SAMSUNG GALAXY A8 STAR 2 FORMAT NASIL ATILIR

Samsung Galaxy A8 Star 2 silme işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. İlk adım telefonun içinde bulunan menüleri kullanarak daha sonrası cihazın üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak cihazı formatlayacağız.

Ayarlar > Menü > Yedekle ve Sıfırla > Tümünü Sil > Sil bu adımlar genel olarak Android tabanlı sistemlerde aynıdır. Bu işlemi kullanarak telefonun fabrika ayarlarına geri alabilirsiniz.

Böylece ilk gün gibi tüm ayarları sıfırlamış oluyoruz. Şimdi sırada cihazın fiziksel tuşlarını kullanarak cihazımızı sıfırlayacağız.

SAMSUNG GALAXY A8 STAR 2 NASIL SIFIRLANIR

Samsung Galaxy A8 Star 2 fabrika ayarına sıfırlama yapmak için cihazın üzerinde yer alan fiziksel tuşları kullanarak gerçekleştireceğiz.

  • Cihazı kapalı konuma getirin.
  • Sesi açma tuşu + Güç tuşu birlikte basınız
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutun
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitirin
  • Recovery Mode
  • Wipe Data All / Factory Reset
  • Reboot System Now

Yukarıda adımları cihazın sesini kısma tuşu ve güç tuşu kullanarak cihazımızın menülerine geleceğiz. Samsung Galaxy A8 Star 2 fabrika ayarına dönmek için biraz beklememiz gerekecektir.

TAVSİYE VİDEO;

Bu esnada cihazın üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarında kesmeyin.

Bu konumuzda Samsung Galaxy A8 Star 2 format nasıl atılır hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konu ile ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın