Sponsorlu Bağlantılar

Samsung bixby nedir?

499 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Samsung Bixby teknoloji hakkında siz takipçilerimize bilgi vereceğiz. Bu teknoloji ne işe yarar, nerelerde kullanılır bu yazımızda bunlara cevaplar arayacağız.

Akıllı telefonlar gün geçti üzerinden bulunan yeni gelen, güncellenen teknolojiler ile işlerimizi hayli kolaylaştırmaktadır. Bu teknolojilerden birde Samsung Galaxy A6+ ve bununla birlikte kullanan Dijital Asistan Bixby diyebiliriz.

SAMSUNG BİXBY TEKNOLOJİSİ

Samsung Bixby geliştirilmiş bir sanal asistandır. Telefonda merak ettiğiniz şeyleri kolaylıkla Samsung Bixby ile araştırma yapabilir ve daha fazlasını isteyebileceğiniz bir teknolojidir.

Samsung Bixby kısaca neler yapabilirsiniz hemen buna bir bakalım. Telefonun ana ekranındayken sağa doğru basılı tutarak kaydırdığınızda Samsung Bixby Home Ekranı açılacaktır.

  • Günlük program
  • Yakın yerlere
  • Hava durumu
  • Sosyal media hesapları
  • Haberler

Samsung Bixby home ile pek çok ayrıntıyı takip ederek ulaşabilirsiniz. Bunun üzerinde tercihleri de kişileştirebilirsiniz. Böylece Samsung Bixby sizin alışkanlıklarını öğrenerek size özel seçenekler sunmaya başlayacaktır.

Bunun yanında Samsung Bixby ile kamera özellikleri de artmaktadır. Kamera üzerinden metinleri seçerek gerçek zamanlı tercüme yapabilirsiniz. QR kodu okutabilirsiniz, Görüntü seçeneği seçerek çektiğiniz resimleri benzer içerikleri ile de aratabilirsiniz.

Kamera üzerinden yer seçeneği işaretleyerek bulunduğunuz yerin resmini çekerek konum ekleyerek bulunduğunuz yer hakkına size yakın mekanları, ulaşım yerlerini kolaylıkla Samsung Bixby sayesinde öğrenebilirsiniz.

Bu konumuzda Samsung Bixby özelliği hakkına bilgi vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınızı sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın