Sponsorlu Bağlantılar

instagram’da çoklu hesap nasıl kullanılır ?

757 views
Sponsorlu Bağlantılar

Şimdiye kadar hep akıllarda kalmış bir sorun sonunda çözülmüş durum’da instagram çoklu oturum açma yeni sürümün güncellemesi ile bu sorun artık ortadan kalmıştır. Bu şu oluyor artık tek bir uygulama ile beş tane birden hesabı açabiliyorsunuz.

Birden fazla farklı hesabı bir arada kullanabilmek için ilk önce instagram app uygulamasını 7.15 sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir. Bunun için Android için Google Web Store üzerinden , iphone – ipad için ise apple store üzerinden güncelleyin.

İstagram Uygulamasını Güncellemesini yaptıktan sonra şimdi çoklu oturum nasıl açılır kullanır bununla ilgili olarak anlatıma geçeyim.

İphone üzerinde uygulama kısmında Ayarlar ( Dişli ) işaretini bir kere dokunduğunuz’da Alta doğru indiğiniz’de Hesap Ekle özelliğini göreceksiniz.

instagram çoklu hesap açma

 

Buradan İnstagram yeni hesap ekleyerek tek uygulama ile geçişler yaparak farklı hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz. Android işletim sistemlerinde sağ üst köşedeki … işaretli menü ile hesap ekleme işlemine devam edebilirsiniz. Buradan kullanıcı adı ve şifresini girerek yeni bir hesabı kolaylıkla ekleyebilirsiniz.

Hesaplar arası nasıl geçiş yapılır ?

instagram multiple account

Üst bölümde Bulunan isminiz üzerinden İsminizin yanındaki yerde çoklu hesap açtığınızda küçük bir ok göreceksiniz buraya bir kere dokunduğunuzda ilave ettiğiniz yeni hesaplar ile birlikte tüm ekli hesaplar açılacak ve geçmek istediğiniz instagram hesabına kolaylıkla navigasyon şeklinde geçiş yapabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

instagram çoklu hesap , instagram çoklu hesap kullanma , instagram çoklu hesap , instagram çoklu hesap açma , instagram çoklu hesap açma desteği , multi hesap açma , instagram çoklu oturum açma , add Account

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın