Sponsorlu Bağlantılar

res://aaResources.dll/104 hatası nasıl çözülür?

8 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar’da kullandığımız internet explorer tarayıcı hatalarından biride res://aaResources.dll/104  hata mesajıdır. Tarayıcı her açıldığında karşınıza res://aaResources.dll/104 sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Bizimde bu konumuzda bu hata nasıl çözülür? bununla ilgili sık başvurulan çözüm yollarını deneyeceğiz. 

Böyle bir hata ile karşılaşıldığında “Sayfa Görüntülenmiyor” ileti mesajı’da alınabilmektedir. Siz tarayıcı kapattığınızda ve tekrar açtığınızda aynı sorun yine devam edecektir. Bu sorunu kesin nasıl çözeriz şimdi aşağıdaki adımlarla çözmeye çalışacağız.

res://aaResources.dll/104 sorunu nasıl çözülür?

res://aaResources.dll/104 sorunu çözebilmek için internet explorer üzerinden eklentiler kısmına giriyoruz ve Araçlar > Eklentiler > Bu kısımda Amozon eklentisi kaldırınız. Genelde bu eklenti bu sorunu çözmektedir. Eğer bu eklentiyi kaldırmanız halinde sorun büyük bir olasılıkla çözülecektir. 

Bilgisayar > Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır üzerinde Amozon 1Button gibi programlar varsa bunu program kaldır’dan hemen kaldırınız.

 

Bunun dışında ayrıca windows hatalı dosyaları düzenleme için sfc /scannow komutu ile bozuk dosyaları düzeltmeye çalışınız. Sistem üzerinde bozuk dosyaları düzeltecektir. Böylece onarma yaparak sistem dosyalarını yeniden düzelmesini sağlayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın