Sponsorlu Bağlantılar

youtube gece modu özelliği nasıl kullanılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda youtube gece modu hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Sizlere daha önce chrome gece modu eklentisi sayesinde video, filmleri rahat rahat izler iken gözleriniz yorulmasın ve rahat bir video izleme olanağı sunduğunu anlatmıştık. Bu özelliği youtube’de düşünmüş olmalı ki gece izlenen videolarda beyaz tema ile gözleri yormadan gece modu sayesinde rahat rahat video izlemeyi sağlayacaktır.

Youtube Gece Modu Nasıl Kullanılır?

Bu özellikten yararlanmak için Google Chrome tarayıcısının son versiyonu, güncel olması gerekmektedir. 

Chrome Tarayıcısı güncellemesi nasıl yapılır? bununla ilgili olarak tarayıcının versiyonu kontrol ediniz ve eski versiyon ise bunu güncelleyin. 

chrome geliştirici modu açmamız gerekecektir. bu özelliği açabilmek için CTRL+ÜSTKRKT+I  tuşlarına birlikte basarak veya ayarlar > diğer araçlar üzerinden açınız.

Üst kısımda console yazan yer gelecektir. bu konsol kısmına aşağıdaki kodu yapıştırıyoruz.

document.cookie=”VISITOR_INFO1_LIVE=fPQ4jCL6EiE”   yapıştırın ve enter tuşuna basınız. 

Sayfayı F5 tuşu ile yenileyin.

Youtube giriyoruz ve sağ üst sekmede “koyu renk modu” açtığınızda youtube gece modu kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Bundan sonra film veya videoları gözünüz yorulmadan rahatlıkla izleyebilir dinlendirici gece modu sayesinde daha rahat bir sunum alabilirsiniz. Eğer bu size zor geliyorsa size daha önceden yazmış olduğum chrome gece modu eklentisini kullanarak da bu adımı gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili Aramalar ;

youtube gece modu nasıl açılır, youtube gece modu aktif etme, youtube gece modu chrome, youtube gece modu kullanımı , youtube gece modu nasıl açılır, gece modu youtube, aktif etme, açma, etkinleştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

youtube gece modu özelliği nasıl kullanılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın