Sponsorlu Bağlantılar

instagram yazışma oluşturulamadı sorunu nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

instagram’da dm ( direct message ) sorunlarından biride “yazışma oluşturulamadı” hatası diyebiliriz. Sizlerden gelen sorulardan biride instagram kullanıcısı profiline girip mesajı açtığımda “yazışma oluşturulamadı” hatası yaşanmasıdır. 

yazışma oluşturulamadı hatası neden kaynaklıdır.? bu hata çözümü var mıdır? bununla ilgili bilgi vermeye çalışacağım. kişinin profiline girip “mesaj gönder” girildiğinde bir sorun ile karşılanabilir. Peki bu sorunun neden kaynaklıdır? çözümü var mıdır?

yazışma oluşturulamadı farklı nedenlerle olabileceği ihtimali vardır. Bunlardan en yüksek sebepli olanı, instagram sunucuları tarafından kaynaklı olabilir ve sunucu cevap veremediği için sorun ile karşılaşılabilir. 

instagram tarafından banlı olabilirsiniz bu diğer bir neden olabilir. eğer limit aşımı yapmışsanız bu nedenle yazışma oluşturulamadı hatası yaşanabilir. Bu nedenle mesaj gönderme kişi profilinden değilde diğer farklı yollardan mesaj göndermeyi deneyin buda çözüm olmazsa bir kaç saat sonra tekrar deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın