Sponsorlu Bağlantılar

Reimage repair virüsü nasıl kaldırılır?

10.320 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda reimage repair virüsü kaldırma konusunda siz takipçilerimize ve bu konuda sayfamızı ziyaret eden kullanıcılara ipuçları vermeye çalışacağız.

Reimage repair başka uygulamalar, programlar aracılığı ile bilgisayara yüklenen bir sistem onarma aracılığı olarak görülmektedir. Bu istem dışı yüklemeler sonrasında bilgisayarınızı tarama yaparak birkaç dosya bulup bunu silmek veya onarmak için üst sürüm yüklemenizi istemektedir.

Buna bir nevi korku amaçlı yazılımlar diyebiliriz. Yani bilgisayarda ölümcül virüs bulundu uyarısı ile korku verip üst versiyon için ödeme almaya çalışmaktadır.

Reimage repair virüsü sistemine bulaştığında artık canınızı sıkacak sık sık pop-up uyarılarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu uyarılara itibar etmeden Reimage repair virüsü silmek gerekmektedir. Şimdi bu konumuzda bu virüs “nasıl silinir” bunu aşağıda adımlarla siz takipçilerimize anlatacağız.

REİMAGE REPAİR NASIL SİLİNİR?

  • Bilgisayara bulaşan bu programı kaldırmak için ilk önce denetim masası/program ekle kaldıra kısmından Reimage Express programını bulun ve kaldırın.
  • Ardından Ccleaner programı ile bu programa ait çöp girdileri temizlemek için kullanın.
  • Eğer aynı sorun devam RevoUninstaller programı ile kaldırmayı deneyin.

Reimage repair virüsü temizlemek için bu yazılımı bilgisayara kurarak bilmediğiniz tüm programları da kaldırmayı deneyin.

Yukarıda anlattığımız, verdiğimiz ipuçları ile reimage repair kaldırmak için kullanabilirsiniz. Bu konuyla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı göndererek cevaplamaya çalışacağız.

Diğer virüsler, sorunlar, hatalar için bilgisayarcıya soru sor sayfamız üzerinden sorularınızı tarafımıza iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın