Sponsorlu Bağlantılar

Finans hareketlerini google de takip etme

463 views
Sponsorlu Bağlantılar

Eğer sizde Finans hareketlerini takip ediyorsanız döviz, altın, hisse senedi, devlet tahvili, Amerika piyasası, Dünya piyasasından haberdar olmak istiyorsanız Google Finans özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Google Finans üzerinden finansal hareketlenmeleri, dalgalanmaları takip ederek ne zaman alıp, ne zaman satacağınıza karar verebilirsiniz. Bu özelliği kullanabilmek için sizde “https://www.google.com/finance” adresi üzerinden girerek tüm dünyada ve yerel finans piyasalarını inceleyebilir takip edebilirsiniz.

GOOGLE FİNANCE

Google finans haberlerinde yer alan bazı özellikleri ve yararlanabileceğiniz kaynakları aşağıda sizler için derledik.

  • Piyasa Özeti
  • Hisse Senetleriniz
  • Yerel Piyasalar
  • Dünya Piyasası
  • Para Birimleri ( Döviz )

Kendinize ait hisse senetleri izleme ( favori ) listesi oluşturarak buradan istediğiniz hisse senedi takip edebilirsiniz. Ayrıca takip edeceğiniz para birimini üzerine basarak ayrı bir pencereden takip edebilirsiniz.

Son olarak Google Finans üzerinden takip edeceğiniz gibi arama motoruna “Amerikan doları” olarak arama yaptığınızda Anlık fiyatını ve Dolar > TL çevirmek TL > Dolar çevirmek için bir araçta çıkacaktır. Böylece pratik olarak kullanabilirsiniz. Bunun için hemen sizde yatırımlarınızı hangi yönde yapabileceğinizi bu kısımda finans araçlarını inceleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın