Sponsorlu Bağlantılar

ReadyBoost Nedir – ReadyBoost Nasıl Yapılır?

1.078 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızı kullanırken belleğin azıldığını ve bilgisayarınızın yavaşladığını mı hissettiniz ? Bilgisayarınızı hızlandırmayı mı düşünüyorsunuz ? ReadyBoost Bilgisayarınızı hızlandırmak için Usb Bellek ( Flash Disk ) yada Harici Disklerinizi kullanarak Bilgisayarınızın ihtiyaç duyduğu Bellek desteğini karşılamak için ReadyBoost kullanarak hızlanmasını sağlamaktadır.

ReadyBoost depolama aygıtlarını kullanarak çalışır . ReadyBoost Windows 7 işletim sistemlerinde sekiz cihazı desteklemektedir. 256 GB kadar’da bellek desteklemektedir.

Peki ReadyBoost nasıl yapılır ? Bununla ilgili olarak küçük bir Video var izleyerek Nasıl Yapıldığını Öğrenerek Bilgi sahibi olabilirsiniz.

ReadyBoost Yapılacak Belleğin üzerine Gelerek Fare ile sağ Tuş yaparak Özellikler bölümüne giriyoruz ReadyBoost yazan kısma giriyoruz

ReadyBoost Nasıl Yapılır

Bu kısımda  * Bu aygıtı kullanma default olarak geliyor siz ReadyBoost için yapacaksanız * Bu aygıtı ReadyBoost olarak ata yazan kısmı seçtiğinizde cihazın tam kapasitesini kullanırsınız * bu aygıtı kullan dediğinizde seçtiğiniz Bellek kadar ReadyBoost olarak kullanırsınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın