Sponsorlu Bağlantılar

Random.org ile çekiliş nasıl yapılır?

1.169 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda çekiliş yapma konusunda random.org sitesinde bu işlemin nasıl yapılacağını sizlere anlatmaya çalışacağız.

İşlerin durgun, yavaş olduğu sıralarda işletmelerin biraz müşteri toplamak tanınırlığı artırmak amaçlı olarak sosyal ağlarda sıklıkla gördüğünüz #çekilişvar hashtag ile veya sponsorlu reklamlar ile karşınıza sıklıkla çıkmaktadır.

Burada çekiliş şartlarını yerine getiren, kampanyayı takip eden kullanıcılar arasında yapılan çekiliş ile kullanıcılar kullanıcılara hediyeler dağıtılmaktadır.

Bizimde bu konumuzda çekilişte kullanılan bu araçlardan biri olan web tabanlı sitelerden biri olan random.org da çekiliş nasıl yapılır bunu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

RANDOM.ORG ÇEKİLİŞ YAPMAK

Web tabanlı sitelerden biri olan random.org sayfasında çekiliş yapmak için aşağıda vereceğimiz ipuçlarını takip ederek yerine getirebilirsiniz.

Çekiliş yapmak için ilk önce “https://www.random.org/ adresinden sitemize giriş yapıyoruz. Ardından Lists & More sekmesinden List Randomizer sekmesine giriyoruz.

Bu alandan veya direk olarak “https://www.random.org/lists/” adresi üzerinden de kolaylıkla çekiliş yapma sayfasına erişebilirsiniz.

Bu alana yani “enter list Items” yazan yere çekiliş hakkına sahip kullanıcıların isimlerini alt alta listeli bir şekilde yazıyoruz.

TAVSİYE VİDEO;

Listeyi sıraladıktan sonra sıra geldi random org ile online çekiliş yapmaya son adım olarak “Randomize” butona bastığınızda size rastgele bir sıralama yaparak aynı panel içinde sıralayacaktır.

Random.org ile rastgele isim listesi oluşacaktır. Çekiliş sırası 1,2,3 gibi sıralı bir şekilde gösterim yapacaktır. Bu sıralama çekilişte 10 000 kadar kullanıcı ekleyebilirsiniz. Bunun dışında kişi listesi ekleyemezsiniz.

Bu konumuzda random.org çekiliş nasıl yapılır konusunda sizlere destek vermeye çalıştık bu konumuzla alaka sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın