Sponsorlu Bağlantılar

Huawei ekran zaman aşımı ayarlama

3.844 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Huawei telefonlarda ekran zaman aşımı nasıl ayarlanır konusunda siz takipçilerimize bilgi vereceğiz. Biraz zaman aşımı ile ilgili olarak bir önbilgi verecek olursak ekran ışığının sık sık kendiliğinden kapanmasını ayarlamak olarak diyebiliriz.

Ekran zaman ayarı yapılandırması ile bu tür ayarı yapılandırabilirsiniz. Şimdi bizde bu konumuzda Huawei ekran zamanlamasını ayarlama hakkında bilgi verelim.

HUAWEİ EKRAN ZAMAN AŞIMI NASIL AYARLANIR

Huawei ekran zaman ayarı yapılandırma diğer adıyla Konfigürasyon nasıl ve nereden yapılandırılmaktadır.

Ayarlar > Ekran > Ekran Zaman Aşımı adımlarını kullanarak Huawei zaman aşımı ayarını gerçekleştirebiliriz.

Buradan 15 saniye ile 30 saniye, 1 dakika, 2 dakika, 5 dakika ve 10 dakika arasında seçenekleri kullanabilirsiniz.

Yukarıda adımlarla Huawei ekran zaman aşımı süresini ayarlamanız mümkündür. Birde bu süreyi sınırsız yapmak mümkündür.

Ayarlar > Gelişmiş Ayarlar > Akıllı Bekleme olarak bazı Android sürümlerinde ve bazı modellerde ekrana baktığınız sürece telefonun açık kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu akıllı özellik bazı model telefonlarda kullanılmaktadır.

TAVSİYE VİDEO;

Huawei telefonlarda bazı modeller şu şekildedir. Huawei P20, Huawei P9, Huawei P20 Lite, Huawei P Smart, Huawei P30 modeller çok tutulmaktadır.

Bu konumuzda Huawei ekran zaman aşımı süresini ayarlama konusunda sürenin nasıl ayarlandığı, nasıl ayar yapıldığı konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle sorunlarınızı paylaşabilir. Mobil telefonlarınız’la alakalı sorunlarınız için mobil cihaz sorunları sayfamızdan bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın