Sponsorlu Bağlantılar

Pubg oyunu giriş sorunu ve çözümü

1.307 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda pubg oyuna giriş hatası ve bununla alakalı olarak bu sorunun giderilmesi hakkında siz takipçilere bilgi vermeye çalışacağız.

Bilgisayarda oyun tutkunları için en büyük sıkıntılardan biri oyunların açılmaması, oyuna girememe gibi sorunlar en başta gelmektedir. Bu konumuzda ise pubg giriş sorunu yaşayanlar için elimizden geldiği kadarıyla sorunun çözümünü sizler için üreteceğiz.

Son zamanların en çok oynanan ve popüler oyunlarından Pubg yaşanan problemler arasında oyunun açılmaması, giriş sıkıntılarıdır.

PUBG OYUN HATASI ÇÖZÜMÜ

Sıklıkla yaşanan bu oyunla ilgili problemlerin en başında bilgisayarın kendi kendine güncellemesi ile oyunla olan uyumsuzluğudur. Sürücülerinden kaynaklı olabileceği gibi oyunu illegal, korsan olarak indirip kullandıysanız bu da sorun teşkil edecektir.

  • Grafik kartı yani ekran kartı sürücülerinin güncel olduğundan emin olunuz, güncelleme yapan bir işletim sisteminde bu tür sürücü hataları yaşanabilir.
  • Ekran kartı sürücülerini güncelleyin.
  • Eğer Windows 10, Windows 8 veya Windows 7 işletim sistemi ya da daha eski bir versiyon kullanıyorsanız ve işletim sistemine gelen update, güncellemeler sonrasında böyle bir olay yaşandıysa o zaman sistem geri yüklemesi yaparak eski tarihli zamana geri döndürebilirsiniz.
  • Steam dosyasını yönetici olarak çalıştırın.
  • Windows işletim sisteminiz de güncellemeleri denetlemesini kontrol ediniz. Eğer sistemde güncellemeler geldiyse bu güncellemeleri yükleyin.
  • Ekran ölçeklendirme 100 olarak ayarlayarak tekrar oyuna girmeyi deneyin.
  • Son olarak pubg girememe sorunu için bir patch, yamanın gelmesini beklemek doğru olacaktır.

Pubg oyuna giriş sorunu yaşayanlar için bu temel nitelikte sorunların çözümüyle ilgili öneriler vermeye çalıştık, sizin de bu oyunla alakalı olarak sorunun çözümü ile önerileriniz için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza önerebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın