yavru kedi sahiplenme

Pubg Mobile sunucu hatası çözümü

1.826 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Pubg Mobile sunucuya bağlanamıyor hatası ve bununla ilgili olarak sorunlar için kesin çözüm olmamakla birlikte sıklıkla denenen çözüm yollarını sizlere paylaşacağız. Covid-19 nedeniyle eve kapandığımız şu günlerde evde oyunlara, dizi, film gibi eğlence ürünlerine kendimizi fazlasıyla verdik.

Popüler oyunlardan biri olan Pubg Mobile oyunu da bunlardan biridir. Bir harita içinde yaşanan oyunda oyunun tam ortasında problemler yaşanabileceğini düşünmek hatta başınıza gelecek olması sinir bozucu bir şeydir.

Bunlardan biride pubg mobile pc sunucuya bağlanılamıyor sorunu olmaktadır. Bunun birçok nedeni olabilir. Bizde bu konumuzda PUBG yanıt vermiyor sorunu çözümünü sizlere aşağıda vermeye çalışacağız.

PUBG MOBİLE SUNUCU YANİT VERMİYOR HATASI

Bu sorunsalın, problemin birçok nedeni olabilir. Bunun için aşağıda nedenleriyle birlikte çözüm yollarını da denemeniz gerekecektir.

  • Bu sorunun en bilinen nedeni oyun sunucularının aşırı yoğunluk nedeniyle geç cevap vermesi veya hiç cevap vermemesi nedeniyle Sunucu problemi yaşanabilmesidir.

Bu hata sizin tarafınızda oluşan bir sebep olmadığı için yoğunluğun geçmesini ve sunucuların yeniden aktif hale gelmesini beklemek olacaktır.

  • Pubg Mobile yabancı menşei olduğu için sunucular yurtdışındadır. Bu sebepten dolayı yurt çıkışlı internet bağlantılarında sorun yaşanması sebebiyle bağlantılarda oluşan aksaklıklar sebebiyle PUBG çalışmayı durdurdu sorunu alabilirsiniz.

Yine sizin tarafınızdan kaynaklı bir çözüm olmadığı için sorunu gidermek için beklemek gerekecektir. Şimdi gelelim kendi tarafımızda oluşabilecek problemleri çözümlemeye geldi.

PUBG MOBİLE SUNUCU CEVAP VERMEDİ

Karşı sunucuya bağlanamıyorsak, dolasıyla internet bağlantımızdan kaynaklı yaşanan problemler sebebiyle sunucu sorunu oluşabilmektedir.

İnternet paketimizi, kotamızı ve bazen kullanıcıların sıklıkla ve gözden kaçırdığı faturaları ödemediğinizde internetin kesilmesi gibi nedenlerin düşük olmasıyla yaşanabilmektedir.

Telefon veya Adsl Modem kapatıp tekrar açarak bağlantıyı kontrol ediniz. Yeniden bağlanmaya çalışınız.

TAVSİYE VİDEO;

Sunucuya bağlanılamadı hatası Pubg Mobile sorunun çözüldüğünü, giderildiğini kontrol ediniz. Son çözüm bilgisayarda veya telefonda DNS değişikliği yaptıysanız bunu normal ayarlarınıza geri alınız. Veya normal bağlantı yapıyorsanız DNS değiştirme adımıyla bağlantıyı kontrol ediniz.

Bu konumuzda sunucu bulunamıyor ne demek neden bağlanamıyor konusunda değinerek Pubg Mobile sunucu bulunamıyor problemini gidermeye çalıştık. Yukarıda verdiğimiz adımları yerine getirerek tekrar kontrol ediniz. KOD : 2021 – 2022 – 2023 – 2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın