Sponsorlu Bağlantılar

Pubg Mobile Ban Engel kaldırma // itiraz etme formu

1.192 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda sizlere PUBG Mobile Ban kaldırma konusunda bu işlemin nasıl yapılacağına dair bu yazımızda bulabileceksiniz.

Son zamanların en trend oyunlarından olan PUBG Mobile de ban yiyen kullanıcılar mutlaka olacaktır. Bunlar genellikle yapılan hileler nedeniyle oluşmaktadır. PUBG Mobile kullanıcıları oyun kuralları ihlali nedeniyle engellenebiliyor, ban yemektir.

Bizim de bu konumuzda pubg mobile ban kaldırma talebi nasıl yapılır, nasıl itiraz edilir, nasıl ban kaldırılır konusunda kullanıcılar için püf noktaları vereceğiz.

Bazı kullanıcılardan gelen sorulardan biride pubg mobile ban yedirmeyen hile var mıdır? Maalesef böyle bir hile yoktur. Bu oyunun filtreleme ile kesinlikle yakalanmanız içten bile değildir. Bu nedenle oyunda hile yapmadan oynamanızı tavsiye ederiz.

PUBG MOBİLE BAN CEZASI KALDIRMA

Yediğiniz banda ilk önce süre cezası verilmektedir. Eğer hileye fazla başvurduğunuzda hesabınızın kapanmasına kadar gitmektedir.

Sizde pubg mobile ban itiraz etmek için aşağıda vereceğimiz iletişim adreslerine e-posta adresi üzerinden mail atarak itiraz edebilirsiniz.

PUBG MOBİLE ENGEL KALDIRMA MAİL ADRESİ

Vereceğimiz adres üzerinden bir itiraz mail atarak cevap beklemeniz gerekecektir. Eğer haksız olarak ban yediğinizi düşünüyorsanız “PUBGMOBILE_CS@tencentgames.com” adresine bir itiraz maili atabilirsiniz.

İtiraz formu olarak işlem yapılacak olan bu mail de kullanıcı ID ve itiraz etmediğinize dair bilgiler ve varsa neden banlandığınıza dair bilgi talep edebilirsiniz.

PUBG MOBİL BAN İTİRAZ

Yukarıda verdiğimiz mail adresine atacağınız yazı anlaşılır ve net bir şekilde kendinizi ifade ediniz. Şimdi gelelim ban nedenleri nelerdir?

PUBG MOBİL BAN NEDENLERİ

PUBG Mobil neden ban yedim, ban yeme sebepleri sizler için aşağıda listede bunlar herhangi birini ihlal ettiğinizde ban yersiniz.

 • Hile yapmak
 • Birden fazla kullanıcı adıyla aynı cihaz, aynı ip adresi üzerinden giriş yapmanız nedeniyle şüpheli girişler
 • Otomatik ip değiştirme programları kullanmak
 • Vpn programları kullanmak
 • İnternette görülen bağlantı kopmaları nedeniyle tekrar bağlanmak ban yeme sebebi olabiliyor.
 • Şikayetler
 • Takım arkadaşınızı öldürmek
 • Uygunsuz mesajlar
 • Hileli takımda oynamak
 • Uygunsuz satın alım yapmak
 • Silah desenleri için dosya değiştirme

Yukarıda konumuzda PUBG Mobil ban kaldırmak konusunda hangi adımlar yapılabilir, nasıl itiraz edilebilir konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın